FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«17576777879168»
MikStelista26.01.2010 10:57

Ar vrea sa fie printul din basme

 

@Marius :kisstogether:

Maye26.01.2010 10:58

Asaltata de hiene.

red&blue_boy26.01.2010 11:00

Sacal...

Maye26.01.2010 11:06

Neexperimentat in domeniu.

red&blue_boy26.01.2010 11:09

Maestru in domeniu...

Maye26.01.2010 11:09

Acum a nimerit-o.

ssilviu_1926.01.2010 11:16

Mai tare ca Fernando

Maye26.01.2010 11:25

Ala de care isi bate lumea plua.

RobYnho26.01.2010 12:34

Va fi bici sambata daca va merge la hochei.

ssilviu_1926.01.2010 14:15

Stegar

Maye26.01.2010 14:23

Ga(o)zar.

KERATOCONUS26.01.2010 14:55

pisicutza

danimarcu26.01.2010 18:33

Da in gat populatia.

KERATOCONUS26.01.2010 18:50

A fost membru al Partidului Comunist Roman.

 

 

danimarcu26.01.2010 19:12

Sta destul de prost cu matematica. :D

RaMs3s26.01.2010 19:18

invidios ca nu vine si el la hochei .

danimarcu26.01.2010 19:23

Nu stie ca nu am nici cea mai mica notiune despre acest sport. :blush:

KERATOCONUS26.01.2010 19:34

Deci a fost doar Soim al Patriei.

danimarcu26.01.2010 19:41

Nostalgic,pe vremuri chefuia pe 26 ianuarie.

Deci a fost doar Soim al Patriei.

si pionier+utecist. :hooray:

KERATOCONUS26.01.2010 19:47

Un tovaras sincer.

S.S.Lazio26.01.2010 20:08

n-a cantat deloc duminica.

MikStelista26.01.2010 20:09

A ragusit sambata

danimarcu26.01.2010 20:21

Simpatizeaza cu un vagabond din Sibiu. :cool:

RobYnho26.01.2010 20:25

E invidios.

MikStelista26.01.2010 20:27

Baiat de treaba :thumbsup:

«17576777879168»