18.05.2010 05:20
Tot AntiGigi !
Tot AntiGigi !
Cel mai bun la NHL de aici ![]()
Lord of NHL !
Stie ce mi-as dori.
suge'oooooooooo
Labagiu ce da mass-uri.
Cel mai praf la NHL
Cel mai praf...
Omu` asta face ce face si le spune bine.
Acum a spus-o excelent!
E tare-n tastatura.
Tare-n rock
`pilu.
salam de sibiu
Sezonul asta, campion la table.
meine liebe
dana campioana
si Daniel labagiu
moldavian boy
omu' nu glumeste in ceea ce priveste postarile
Pustiul care te ajuta cand ai nevoie...
stie ca incerc sa cumpar toate meciurile, dar nu are ce sa faca... ![]()
Nu deosebesti la el cand spune o gluma si cand vorbeste serios.
Stie ca intotdeauna vorbesc serios ![]()
EU
TU
EL