in primul rand felicitari misha pentru acest topic ... e frumos subiectul.. se poate vorbi la nesfarsit despre subiectul asta...
eu sunt fan 2PAC si cred ca el va ramane unic in istooria acestui gen de muzica....pe langa el imi place kanye west si jay-z dar ascult multe melodii care imi plac si nu tin cont in mod special de artistul care o interpreteaza(sa nu fie eminem )
in sfarsit cei care sunt fani 2PAC le recomand sa vada filmul TUPAC RESURECTION care a fost facut dupa moartea lui si care a durat 2 ani sa fie gata...
e o adevarata capodopera pentru ca filmul e facut ca si cum e povestit de 2pac si au cautat producatorii tot felul de materiale din care au scos fiecare cuvintel spus de PAC ca sa foloseasca vocea lui.
sunt multe de spus ....
astia sunt artistii care ii ascult ... or mai fi dar momentan nu imi aduc aminte:
2PAC.....SNOOP DOGG....NATE DOGG...DR. DRE .... WARREN G..... 213(CARE E ALCATUITA DIN NATE,SNOOP SI WARREN)...Ja Rule,Busta Rhymes,KRS-One ,
