pot sa ma bag si eu in seama pe-aici cu rap-u'?
scuze, misha, ca tre sa "ma iau" chiar de tine, dar ziceai ca piesa ta preferata de la dmx (dupa care nu sunt prea innebunit, sincer sa fiu) e THE NEXT EPISODE, cu Pac si Nas... stiu la ce track te referi, dar aia nu prea se poate numi piesa... pentru ca e o facatura rezultata dintr-un instrumental (dre, snoop, nate- the next episode) si 3 "bucati" de la dmx, nas si pac, luate fiecare de la piese mai vechi ale lor. Scuze daca te supar, dar mie nu poa' sa-mi placa o "piesa" ca asta...Tupac era saracu' mort de 3 ani de zile cand a fost scoasa piesa THE NEXT EPISODE... asta ar fi doar un motiv, celalalt e ca Pac e preferatul meu si iau foc cand vad cum incearca toti sa profite de pe urma lui, cu orice se poate....sincer, cred ca piesa asta e facuta de un oarecare, dintr-un simplu negativ si 3 bucati "lipite" la un loc, si pusa pe net... poate ma insel.. oricum, sper sa nu-mi porti pica pt ce am scris aici
si te astept cu raspunsuri (publice, private sau kiar live
)