Daca venea Hagi la Steaua am fi devenit ce devine Poli in urmatoarele meciuri... Asteptati si veti vedea ce face euroPoli... :lol: :lol: :lol:
Sincer..Hagi nu a demostrat ca e un mare antrenor...are decat o Cupa cu Galata..in rest nimic...a ba da...o retrogradare cu Bursaspor...
