Eu propun ca Dinamo sa se retraga din Cupa UEFA pentru ca ne scade coeficientul de tara daca mai ramane acolo de pomana.
Si eu propun ca o data retrasa sa fie lasata sa se antreneze pentru CL... Toata lumea o deranjeaza de la acest lucru... :lol: :lol: :lol:
