AVEM ECHIPA,AVEM VALOARE(deocamdata e in faza de proiect)Hagi NU E STELIST!VAI DE CAPUL LUI CUM A PUTUT SA MEARGA LA O ECHIPA DE PROVINCIE :lol: .mai lasati criticile oameni buni ca pana acu vroiati sa vina sa va cumpere clubul,etc.,iar acu nu-i mai bun?normal ca toata Timisoara il regreta pe Oli,dar acu merem cu Regele.sa vedem pana cand o avea rabdare domnul Iancu.MULTA BAFTA DOMNUL Hagi!!!HAI Poli!!!!
