1.Anghel Iordanescu 146 goluri
2.Ramon Sanchez Pizjuan
3.Gheorghe Hagi
4.Dumitru Dumitriu - Mihai Stoichita
5.Tudorel Stoica 368 meciuri[/b]
1.Anghel Iordanescu 146 goluri
2.Ramon Sanchez Pizjuan
3.Gheorghe Hagi
4.Dumitru Dumitriu - Mihai Stoichita
5.Tudorel Stoica 368 meciuri[/b]
dau acelasi raspuns ca Lexus
poate am noroc si eu 8)
1.Anghel Iordanescu - 146 goluri
2.Ramon Sanchez Pizjuan din Sevilla
3.Gheorghe Hagi
4.Emerich Ienei - Tudorel Stoica
5.Tudorel Stoica 368 meciuri
:lol:
Un preview la dvd-ul Steaua-Lens(screenshot)[/img]http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://i.../imageshack.us/
Sa-i faceti un DVD cadou si lui Borcea !!! :twisted: :twisted: :twisted:
Scuze..asta era linkul corect!
http://img37.imageshack.us/img37/5328/dvds...eaualens3er.jpg
1.Anghel Iordanescu 146 goluri
2.Ramon Sanchez Pizjuan
3.Gheorghe Hagi
4.Dumitru Dumitriu - Mihai Stoichita
5.Tudorel Stoica 368 meciuri
FCSTEAUA.RO organizeaza un concurs de tragere la sorti! Vor fi 3 castigatori 3 DVD-uri cu PARTIDA Steaua-Lens incheiata 4-0!
Calitatea este Ultra![/color]
TRAGEREA LA SORTI VA AVEA LOC pe 15.11.2005!
Pentru a participa la concurs trebuie sa raspundeti CORECT la urmatoarele 5 intrebari:
1.Cine este golgheterul all-time Steaua si cu cate goluri marcate?
- Anghel Iordanescu - 146 GOLURI
2.Cum se numeste stadionul pe care am cistgat in 7 mai 1986 CCE?
- "RAMON SANCHEZ PIZJUAN"
3.Cine este unicul marcator al meciului Steaua - DYNAMO Kiev 1 - 0 (1 - 0) Supercupa Eurpei din 24.02.1987(Monte Carlo)?
- Hagi - MIN.44
4.Cine au fost antrenorii Stelei in campioantul 1993/1994?
- EMERIC Ienei - Tudorel Stoica
5.Care este jucatorul cu cele mai multe prezente in tricoul ros-albastru?
- Tudorel Stoica - 368 PREZENTE
Castigatorii vor fi anuntati aici pe acest topic dar ei vor trebui sa-mi trimita mie sau armanovici un mesaj privat spunandu-ne adresa lor reala si numele lor real pentru primirea dvd-ului!
MULT SUCCES! (ARMANOVICI & STEAUATORONTO)!
1.Anghel Iordanescu-146 GOLURI
2.RAMON SANCHEZ
3.GHEOGHE Hagi
4.EMERIC ENEI-Tudorel Stoica
5.Tudorel Stoica
1.Anghel Iordanescu - 146 goluri
2.Ramon Sanchez Pizjuan din Sevilla
3.Gheorghe Hagi
4.Dumitru Dumitriu si Mihai Stoichita
5.Tudorel Stoica 368 meciuri
Dc este posibil adminii ar trebui sa puna la dispozitie meciuri integrale dincolectia lor... la preturi acceptabile. Sa zicem 100 000 pe CD si 200 000 pe DVD. Cred ca ar fi un pret ok si pt cel care cumpara, si pt cel care vinde. Pt ca la pretul asta ar avea f multe cereri! Pe de alta parte suntem stelisti, nu o sa ne jefuim intre noi. BTW aceste vanzari-cumparari sa se faca discutand numai PM pt ca vine bodu si impoziteaza :evil:
Cu regret te informez ca un meci, exemplu Steaua-Anderlecht m-a costat 30 Euro + taxa Western Union catre cineva din Romania. Prin urmare, nu pot face acte caritabile. Imi pare rau.
Ok, ai dat 1 milion pe un meci.
Dar crezi ca daca vizi o copie cu 100.000 lei, nu o sa ai cel putin 40-50 de oameni dornici sa cumpere?
Si oricum o sa scoti profit????
Imi pare rau, dar dc doresti neaparat sa faci bani, poate facem cu totii cheta, iti dam 1 milion pe CD, si dupa aia ne duplicam intre noi gratis.
1.Anghel Iordanescu - 146 GOLURI
2.RAMON SANCHEZ PIZJUAN
3.Hagi - MIN.44
4.EMERIC Jenei - Tudorel Stoica
5.Tudorel Stoica - 368 PREZENTE
1.Anghel Iordanescu : 146 goluri
2.Ramon Sanchez Pizjuan
3.Gheorghe Hagi
4.Emerich Jenei - Tudorel Stoica
5.Tudorel Stoica : 368 meciuri
Ok, ai dat 1 milion pe un meci.Dar crezi ca daca vizi o copie cu 100.000 lei, nu o sa ai cel putin 40-50 de oameni dornici sa cumpere?
Si oricum o sa scoti profit????
Imi pare rau, dar dc doresti neaparat sa faci bani, poate facem cu totii cheta, iti dam 1 milion pe CD, si dupa aia ne duplicam intre noi gratis.
Baieti eu am facut dvdul,eu l-am editat si eu il ofer pt concurs,o sa fiti nu incantati ci super incantati de el,asteptati un pic reactia celor care il castiga sa va spuna daca merita...ma gandeam sa il pun la vanzare:d,nu stiu daca nu se supara administratorii siteului.
Pretul deloc inhibitiv,undeva intre 100-150,deloc scump...contactati-ma la
m***@***
Ideea e ca as vrea ca o parte din bani sa mearga spre site si cumparand DVD-ul sa stiti ca ajutati si la imbunatatirea siteului..putem discuta si prin intermediul mesajelor private...
MERITA!!
http://img30.imageshack.us/img30/4682/download00sg.jpg
http://img287.imageshack.us/img287/7268/do...ownload11dz.jpg
http://img287.imageshack.us/img287/7454/do...ownload22qs.jpg
Dc este posibil adminii ar trebui sa puna la dispozitie meciuri integrale dincolectia lor... la preturi acceptabile. Sa zicem 100 000 pe CD si 200 000 pe DVD. Cred ca ar fi un pret ok si pt cel care cumpara, si pt cel care vinde. Pt ca la pretul asta ar avea f multe cereri! Pe de alta parte suntem stelisti, nu o sa ne jefuim intre noi. BTW aceste vanzari-cumparari sa se faca discutand numai PM pt ca vine bodu si impoziteaza :evil:
Cu regret te informez ca un meci, exemplu Steaua-Anderlecht m-a costat 30 Euro + taxa Western Union catre cineva din Romania. Prin urmare, nu pot face acte caritabile. Imi pare rau.
Ok, ai dat 1 milion pe un meci.
Dar crezi ca daca vizi o copie cu 100.000 lei, nu o sa ai cel putin 40-50 de oameni dornici sa cumpere?
Si oricum o sa scoti profit????
Imi pare rau, dar dc doresti neaparat sa faci bani, poate facem cu totii cheta, iti dam 1 milion pe CD, si dupa aia ne duplicam intre noi gratis.
Nu intelege gresit. Eu SCHIMB, nu VAND!!!!!
1.Anghel Iordanescu - 146 GOLURI
2.RAMON SANCHEZ PIZJUAN
3.Hagi - MIN.44
4.EMERIC Jenei - Tudorel Stoica
5.Tudorel Stoica - 368 PREZENTE
Dc este posibil adminii ar trebui sa puna la dispozitie meciuri integrale dincolectia lor... la preturi acceptabile. Sa zicem 100 000 pe CD si 200 000 pe DVD. Cred ca ar fi un pret ok si pt cel care cumpara, si pt cel care vinde. Pt ca la pretul asta ar avea f multe cereri! Pe de alta parte suntem stelisti, nu o sa ne jefuim intre noi. BTW aceste vanzari-cumparari sa se faca discutand numai PM pt ca vine bodu si impoziteaza :evil:
Cu regret te informez ca un meci, exemplu Steaua-Anderlecht m-a costat 30 Euro + taxa Western Union catre cineva din Romania. Prin urmare, nu pot face acte caritabile. Imi pare rau.
Ok, ai dat 1 milion pe un meci.
Dar crezi ca daca vizi o copie cu 100.000 lei, nu o sa ai cel putin 40-50 de oameni dornici sa cumpere?
Si oricum o sa scoti profit????
Imi pare rau, dar dc doresti neaparat sa faci bani, poate facem cu totii cheta, iti dam 1 milion pe CD, si dupa aia ne duplicam intre noi gratis.
Vezi ? Tot la copiat va ganditi
. Dar eu nu vand nimic, stai calm. Nu am nevoie de bani. Am zis doar ca am dat 42 Euro, ca sa iti explic de ce nu dau cu 100.000. Dar sa nu intelegi cumva ca vand !!!! NU VAND NIMIC!! Doar SCHIMB !!! Nu fac bani de pe urma meciurilor cu Steau.
1. Anghel Iordanescu : 146 goluri
2. Ramon Sanchez Pizjuan - Sevilla
3. Gheorghe Hagi
4. Dumitru Dumitriu - Mihai Stoichita
5. Tudorel Stoica : 368 meciuri
1. Anghel Iordanescu : 146 goluri
2. Ramon Sanchez Pizjuan - Sevilla
3. Gheorghe Hagi
4. Dumitru Dumitriu - Mihai Stoichita
5. Tudorel Stoica : 368 meciuri
Cred ca va fi dificila tragerea la sorti. Sunt prea multe raspunsuri corecte asa ca data viitoare schimbam foaia
. A stiut unul si toti se iau dupa el
1.Anghel Iordanescu : 146 goluri
2.Ramon Sanchez Pizjuan
3.Gheorghe Hagi
4.Emerich Jenei - Tudorel Stoica
5.Tudorel Stoica : 368 meciuri
1. Anghel Iordanescu cu 146 goluri
2. Ramon Sanchez Pizjuan
3. Gica Hagi
4. Dumitru Dumitriu si Mihai Stoichita
5. Tudorel Stoica cu 368 meciuri
-------------------------------------------
INTODEAUNA SUPERIORI :!: :!:
1. Anghel Iordanescu : 146 goluri
2. Ramon Sanchez Pizjuan - Sevilla
3. Gheorghe Hagi
4. Dumitru Dumitriu - Mihai Stoichita
5. Tudorel Stoica : 368 meciuri
Cred ca va fi dificila tragerea la sorti. Sunt prea multe raspunsuri corecte asa ca data viitoare schimbam foaia
. A stiut unul si toti se iau dupa el
pai vezi ,vezi atunci.analizeaza bine situatia si fa in asa fel incat sa castige cei care merita. :wink:
1.Anghel Iordanescu 146 goluri
2.Ramon Sanchez Pizjuan
3.Gheorghe Hagi
4.Dumitru Dumitriu si Mihai Stoichita
5.Tudorel Stoica 368 meciuri
[/size]FCSTEAUA.RO organizeaza un concurs de tragere la sorti! Vor fi 3 castigatori 3 DVD-uri cu PARTIDA Steaua-Lens incheiata 4-0!
Calitatea este Ultra![/color]
TRAGEREA LA SORTI VA AVEA LOC pe 15.11.2005!
Pentru a participa la concurs trebuie sa raspundeti CORECT la urmatoarele 5 intrebari:
1.Cine este golgheterul all-time Steaua si cu cate goluri marcate?
Anghel Iordanescu 136 de goluri
2.Cum se numeste stadionul pe care am cistgat in 7 mai 1986 CCE?
Ramon Sanchez Pizjuan - Sevilla
3.Cine este unicul marcator al meciului Steaua - DYNAMO Kiev 1 - 0 (1 - 0) Supercupa Eurpei din 24.02.1987(Monte Carlo)?
Gheorghe Hagi
4.Cine au fost antrenorii Stelei in campioantul 1993/1994?
Dumitru Dumitriu - Mihai Stoichita
5.Care este jucatorul cu cele mai multe prezente in tricoul ros-albastru?
Tudorel Stoica - 368 meciuri
Castigatorii vor fi anuntati aici pe acest topic dar ei vor trebui sa-mi trimita mie sau armanovici un mesaj privat spunandu-ne adresa lor reala si numele lor real pentru primirea dvd-ului!
MULT SUCCES! (ARMANOVICI & STEAUATORONTO)!
1. Anghel Iordanescu : 146 goluri
2. Ramon Sanchez Pizjuan - Sevilla
3. Gheorghe Hagi
4. Dumitru Dumitriu - Mihai Stoichita
5. Tudorel Stoica : 368 meciuri
Cred ca va fi dificila tragerea la sorti. Sunt prea multe raspunsuri corecte asa ca data viitoare schimbam foaia
. A stiut unul si toti se iau dupa el
pai vezi ' date='vezi atunci.analizeaza bine situatia si fa in asa fel incat sa castige cei care merita. :wink:[/quote']
nu trebuie sa castige cel care merita ci cel care e norocos
ps: apropo cand se termina concursul asta..ca sa particip la celalalt (cu raspunsuri corecte) :lol: :lol: