FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Serbia - Romania 5-0 (1-0)

«123»
aeroth12.10.2009 20:20
Nu scorul la care am pierdut in fata sarbilor ma intristeaza ci modul cum unii dintre jucatori au primit aceasta infrangere.Intr-un meci fara miza pentru noi sportivitatea si fair-play-ul trebuia sa primeze din partea noastra.Marlania si grosolania faulturilor comise de ai nostri m-au intristat.Se pare ca acelasi lucru i-au enervat pe sarbi,care dupa faultul de rosu al lui Chivu s-au dezlantuit si,daca pana atunci ne ,,mjenajasera"in privinta scorului,daca se mai jucau vreo 10 minute cred ca ne mai dadeau inca pe atat!

 

da am fost niste tzarani .

le urez bafta sarbilor. o sa fiu suporterul lor la CM

 

 

 

 

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

1uLy4Nn12.10.2009 21:18

cu "briliantul" in teren am stralucit toata noaptea :chair:

«123»