12.10.2009 20:20
Nu scorul la care am pierdut in fata sarbilor ma intristeaza ci modul cum unii dintre jucatori au primit aceasta infrangere.Intr-un meci fara miza pentru noi sportivitatea si fair-play-ul trebuia sa primeze din partea noastra.Marlania si grosolania faulturilor comise de ai nostri m-au intristat.Se pare ca acelasi lucru i-au enervat pe sarbi,care dupa faultul de rosu al lui Chivu s-au dezlantuit si,daca pana atunci ne ,,mjenajasera"in privinta scorului,daca se mai jucau vreo 10 minute cred ca ne mai dadeau inca pe atat!
da am fost niste tzarani .
le urez bafta sarbilor. o sa fiu suporterul lor la CM
![]()
![]()
![]()
