FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sunt Doar Un "derbedeu"

«123»
hristu287824.09.2009 10:25

salut! si eu sunt tot un derbedeu si golan, dar nu il mai suport SA PLECE!

adinelus24.09.2009 10:54
merge AISS.ro sau doar eu am probleme?

 

 

Vad ca sunt probleme la AISS.ro:

Error establishing a database connection

S A R P E24.09.2009 11:28
Vad ca sunt probleme la AISS.ro:

Error establishing a database connection

 

l-a sabotat Jiji :))

«123»