FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fcm Bacau - Steaua 0 - 2 (0-1)

«123»
radusteaua2323.09.2009 16:33

ai dreptate moweed :D

Judy23.09.2009 16:43

ctie careva echipa? jaoca cu prima echipa sau rezervele???

cornisa5823.09.2009 16:54
Nu ar fi o surpriza eliminarea noastra de catre Bacau. Ba chiar ar fi o surpriza sa batem si noi pe cineva in Cupa Romaniei

cam așa ceva se pregãtește

ciobanu nici nu are curaj sã meargã la Bacãu

gio_stgloria23.09.2009 17:03

celelalte echipe de top din Romania au batut lejer, ar fi obligatia noastra sa facem si noi macar un 0-3.dar nu stiu de ce nu va fi asa.

Judy23.09.2009 17:10

Echipa de start a Stelei: Zapata, Rada, Baciu, Marin, Ghionea, Szekely, Ionescu, Bicfalvi, Nicolita, Kapetanos, Stancu.

axl23.09.2009 17:12

Nu pare a fi echipa a doua. Stoichita vrea sa faca impresie buna.

MALDINI23.09.2009 17:35
:D al draq Kapetanos :)))))))
gio_stgloria23.09.2009 18:10

ce-si bat joc de ocazii

axl23.09.2009 18:19

Mai, mai, sa fie oare Steaua aceasta echipa ofensiva?

mircea_1023.09.2009 18:35

cu bacaul da...dar stai linistit ca vine meciul cu Brasov si sa vezi catenaccio...

dulcicutza23.09.2009 18:59

Sa nu uitam ca joaca cu o echipa mediocra,d-aia gasesc culoar de pase...cu Brasovul o sa vedeti ca n-o sa le mai iasa nimic.

Becali mori!

Maye23.09.2009 19:20

Bravo ma...mutarea cu Ochirosii a fost geniala.

yokozuna23.09.2009 19:27

...si inca o data "cel mai bun jucator din Romania" si-a aratat "clasa" astfel limitand proportiile scorului

P.S. -- urmeaza un esec la Brasov.

Grenada23.09.2009 20:04
Bravo ma...mutarea cu Ochirosii a fost geniala.

Subscriu...

Mai bine nu ma uitam la circ , eu nu inteleg cine`i invata pe fotbaliatorii astia cand esti in 10m sa dai pe jos in portar. Cate`odata chiar ma gandesc serios sa ma apuc de fotbal de performanta cred ca as fi tatal lor.

MoWeed23.09.2009 20:05

Mi-a placut atunci cand a salutat Ionescu galeria. Cea mai faina parte din meci :D

Grenada23.09.2009 20:08
Mi-a placut atunci cand a salutat Ionescu galeria. Cea mai faina parte din meci :D

Ah apropo mi s-a parut mie sau la inceput s-a auzit Stoichita esti o mizerie?

Ronnie23.09.2009 20:10
Ah apropo mi s-a parut mie sau la inceput s-a auzit Stoichita esti o mizerie?

 

Da, asa a fost.

Maye23.09.2009 20:20
Ah apropo mi s-a parut mie sau la inceput s-a auzit Stoichita esti o mizerie?

Da.Asa s-a auzit si bine s-a strigat.

 

Da, asa a fost.

AI ajuns deja ma?Sau stai pe stadion cu wirelessu` in mana?

Ronnie23.09.2009 20:21
AI ajuns deja ma?Sau stai pe stadion cu wirelessu` in mana?

 

Pai la Bacau s-au inventat taxiurile ma. La Sibiu inca mergeti pe cai... :))

Maye23.09.2009 20:23
Pai la Bacau s-au inventat taxiurile ma. La Sibiu inca mergeti pe cai... :))

Pai noi suntem Capitala Culturala Europeana ma...noi tinem la natura nu ca moldovenii aia din Bc ce merg cu taxiurile.

kaycee23.09.2009 20:33

era vacarm la mine si nu am vazut faza bine, ce s-a intamplat cand a fost schimbat ionescu? l-au chemat la salut si s-a scandat impotriva lu' Stoichita sau a inteles ionescu gresit?

AG23.09.2009 20:35
Mi-a placut atunci cand a salutat Ionescu galeria. Cea mai faina parte din meci :D

aia cu mu'ie Gigi :))

 

ecologistilor

Razvinho24.09.2009 07:58

un joc bun al echipei noastre insa cu o echipa slabutza ...de remarcat evolutiile lui Petre Marin , Kape , Bicfalvi ( o surpriza pt mine jocul bun facut ieri ) si Rada ....in schimb Stancu , Ochirosii si chiar Ghionea evolutii nesigure....

 

 oricum meciul de la Brasov va fi altfel daca scapam cu un egal ar fi bine ...

 

:steag_cruce_invers:

 

 

«123»