400 bilete se pun la dispozitia oaspetilor . Sper macar 200 sa fim . ![]()
![]()
400 bilete se pun la dispozitia oaspetilor . Sper macar 200 sa fim . ![]()
![]()
Tatarusanu -Tudose , Al.Iaocb , Baciu , Ninu - Tanase , Onicas , Ionescu , Nicolita - Bibischov Surdu.
Primul 11!
Cam "bulevard" apararea dar vs o echipa din Liga 2 cred ca merge ... sper sa mearga
Tatarusanu -Tudose , Al.Iaocb , Baciu , Ninu - Tanase , Onicas , Ionescu , Nicolita - Bibischov Surdu.
Tatarusanu sigur nu joaca.O sa apere zapata.In aparare as vrea Golanski(daca inca nu e refacut sa joace pustiu de la Steaua 2,mustata parca il cheama )-Tudose-Rada-Filip,la mijloc Szekely-Onicas-Tanase-Grzelak iar in fata Bibiskov cu Stancu.
ma scuzati de off topic
Azi de la 18:00 BC Steaua Turabo Bucurest - BC Arges Pitesti la TVR3!!vom vedea la treaba pe cel mai valoros bascetbalist roman...Virgil Stanescu!!
iar in cea ce priveste meciul...eu zic ca va fi foarte greu cu bacaul...pronostic 2,sau x si prelungiri...si dupa aia vedem ![]()
cel mai valoros bascetbalist roman...Virgil Stanescu!!
E, daca-i si Virgil, si Stanescu, ia sa ne uitam noi.
A facut egal cu Steaua 2... sa fim seriosi, rezultat: 3-1 pentru Steaua.
Daca esti fata si esti din bacau(sau din zona moldovei si vei fi prezenta maine la meciul fcm bacau-Steaua),organizam un concurs de frumusete in premiera pentru meciurile din deplasare ale Stelei.
Tot ce trebuie sa faci este sa imi trimiti o poza cu tine si un numar de telefon(pentru a putea fi contactata in caz ca ai castigat).Data limita de trimitere a pozelor este maine,22 septembrie,ora 09.00,dupa care comisia va stabili cele 3 castigatoare ale concursului.
ATENTIE!cu cat pozele pe care le trimiti sunt mai sexy si mai provocatoare,cu atat sansele tale de a castiga concursul cresc.
Premiul 1 : un tricou cu insemnele Stelei + fular
Premiul 2 : sapca nike + esarfa
Premiul 3 : ultimul numar din revista Suporter Steaua , un calendar si un breloc
Premii speciale : bilete de acces la meciul fcm bacau - Steaua .
START !
SUCCES !
P.S : trimiterea pozelor se realizeaza prin mesageria privata a forumului .
lol
400 bilete se pun la dispozitia oaspetilor . Sper macar 200 sa fim .![]()
Cred ca glumesti. 80% din stadion va sustine Steaua.
Oare sunt singurul care crede ca luam bataie maine (azi)?
Argumente:
- la noi e un circ cum se vedea doar in zilele bune pe la Dinamo
- in cupa am fost intotdeauna( ultimii ani, de la debarcarea lui gg) experti in a iesi din primele tururi
- bacau nu mai e echipa prietena de pe vremea lui Seche
-in ultimul meci cu Pandurii jucatorii au jucat fara presiunea fanilor, fara injuraturi, acum va fi alta mancare de peste, si la cat de labili psihic sunt cu totii nu m-as mira sa cadem din nou in penibil
-nu vor juca: Golanski, Grzelak(accidentat) si Surdu, pe teren vor fi aceiasi obositi pe care ii stim, poate un Tudose si Ochirosii in plus(obositi si ei), probabil daca Messi ar veni maine la Steaua, s-ar afunda si el in mediocritatea echipei si in criticile patronului-creditor bolnav mintal(Florin Tudose, șeful Secției de psihiatrie a Spitalului Universitar din București:"Orice om cãruia comportamentul îi aduce prejudicii, de imagine și de orice naturã are nevoie de o consultație la psihiatru!")
- Bacaul e o echipa care se afla sus in clasament in Liga a doua (locul4) si cu un joc mediu ( superior lui Sheriff-ce a scos-o pe aia Zapata!!- sau Pandurii) ne pot pune reale probleme ( a se citi "ne pot bate")
- Steaua pleaca la Bacau cu : echipa de obositi suferinzi psihic, cu Argaseala care vorbeste atat de linistit de parca traieste pe alta lume, cu Panduru ramas la stadiul de analist si cu un Stoichita"lippi" care nu pare atins de nimeni si de nimik, care a venit pe o coaja de nuca si a carui singura mare performanta in 12 ani de antrenorat este acel titlu cu Steaua
In concluzie : vom avea o zi cu circ, cu putin fotbal si cu o infrangere.
In concluzie : vom avea o zi cu circ, cu putin fotbal si cu o infrangere.
Ceva de genul... : avem ce urmari la noapte!
Va amagiti ca Steaua se va califica atata timp cat Stoichita va folosi jucatori de la echipa a doua. Adio sanse. Vom pierde cu brio. Si oricum nu vom castiga la Brasov cu sclavul de Stoichita la carma, chiar daca-si odihneste piesele de baza.
FORZA Steaua! FORZA AISS!
contestam pe Jiji la bacau? veniti in numar mare? sa iau bannerele daca veniti !!!!!!!!!!!!! ![]()
Atata timp cat acest club va fi condus de acest dobitoc nu putem visa la castigarea competitiei.
Meci trist de 1.
EIUM jij!
Cine imi poate spune si mie cum pot face rost de cateva bilete pt DEPLASAREA LA Brasov???
Multumesc!
Uitati ce urat a ajuns si stadionul asta.

O sa fie stadionul plin si o sa arate parfum.
Au scandat numele lui Nicolițã!
Cîțiva fani ai mijlocașului stelist au sãrit gardul stadionului pentru a-l vedea mai de aproape, numai cã bucuria lor n-a durat foarte mult.
Responsabilii cu ordinea au intervenit imediat, iar aceștia au rãmas la poarta stadionului pînã la finalul antrenamentului!
De precizat este faptul cã unii curioși au așteptat și la intrarea principalã însã au avut ghinion pentru cã roș-albaștrii s-au urcat în autocar și au pãrãsit stadionul Municipal imediat dupã antrenament!
gsp
Ma Ronnie ma , pai tu sari garduri ma? ![]()
Eu eram ala cu bannerul "Free Gigi".
Banuiam eu.
Deseara il ai pe ala cu Fry Gigi?
Atata timp cat acest club va fi condus de acest dobitoc nu putem visa la castigarea competitiei.Meci trist de 1.
EIUM jij!
Visele nu ne poate lua nimeni
Visele nu ne poate lua nimeni
Mda.Cum spui tu.
Vreo actiune ceva deseara ? ![]()
ce ziceti batem bacau?![]()
mu.e Jiji:)
NE BATE SI NE SCOATE BACAU PLEACA DIN Ghencea
Nu ar fi o surpriza eliminarea noastra de catre Bacau. Ba chiar ar fi o surpriza sa batem si noi pe cineva in Cupa Romaniei