FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fcm Bacau - Steaua 0 - 2 (0-1)

«123»
Ronnie14.09.2009 12:59

FCM Bacau - Steaua este capul de afis al 16-imilor de finala din Cupa Romaniei, lucru stabilit in urma unei trageri la sorti care a avut loc, vineri, la Casa Fotbalului.

 

Fata de celelalte sezoane, Steaua isi propune in acest an sa castige Cupa, conform conducerii actuale.

 

image-2008-02-28-2462097-46-cupa-Romanie

 

Daca va fi ca si acum doi ani si cum este momentan in Liga 2, la Bacau, este de asteptat ca intrarea sa fie libera pe stadion.

 

Pronostic: 2.

David14.09.2009 13:25

Ceva gen ce am vazut in preliminariile ELeague.

dulcicutza14.09.2009 18:52

Cand e meciul?Bate Steaua nu-i problema...

albanezul14.09.2009 21:29

nu conteaza cand e..voi fi prezent..ca la Medias

 

MoWeed14.09.2009 22:17

Nu m-ar mira sa luam bataie. Doar in cupa am trait destule umilinte in ultimii ani

KERATOCONUS15.09.2009 00:30

Felicitari Marcel! Esti un adevarat  fularultras . Numai respect pentru stelistii care insotesc echipa peste tot, fie in tara sau strainatate. Si eu sunt ultras...de tastatura.  :D

 

on topic

 

Trecem fara probleme in turul urmator al Cupei Romaniei. :steag_sah_mic:

 

 

 

 

Virgil15.09.2009 06:32

Faptul ca Steaua isi propune sa castige si Cupa Romaniei, cred ca e doar praf in ochi aruncat de dl Fecali suporterilor Stelei. Interesul lui e unul singur, sa joace in Liga Campionilor si sa umfle potul de 10 milioane de euro. Sau in cel mai prost caz sa joace in Europa League, unde daca nu curge, pica.

Ne cunoastem omul si nu cred in ruptul capului ca isi va schimba vreodata naravul. Lupu-si schimba parul dar naravul ba.

Steaua va folosi probabil si cativa jucatori din echipa a doua, dintre care nu va lipsi Dayro Moreno.

Credinta mea e ca Steaua va iesi inca din acest tur, desi e posibila si varianta opusa. Adica sa ramana si sa mai joace un tur, doar asa de fatada.

 

As credita dorinta lui Bergodi de a obtine acest trofeu, dar mi-e teama ca nu i se va putea opune europarla ciobanului. L-ati vazut la Bruxelles? Isi citea mesajul de pe o ciorna. Cand injura, critica si se maimutareste, o face liber. De aici se poate trage lesne concluzia ca ii e mai greu cand vorbeste serios.

rezistenta_ultras15.09.2009 11:05

meciul se va disputa miercuri,23 septembrie,ora 20:30.

ytse jam16.09.2009 12:30

si eu cred cu tarie ca o sa ne-o furam in meciul asta. nu ca nu am avea valoare, dar mereu in cupa Romaniei ne facem de rahat, si ne bat numai echipe de toata jena...

Korado17.09.2009 04:12

Cred ca o sa castigam cu FCM Bacau , vrem si cupa anul acesta!

_yang17.09.2009 08:58

Vrem noi, suporterii, Bergodi, cativa dintre jucatori, Panduru... Ciobanul e marea problema...

 

Andrei-Cristian20.09.2009 15:14

Intrarea : 5 lei

 

Pronostic : X

aprox 5.000 suporteri

kaycee20.09.2009 15:30

cand se joaca si la ce ora?

Ronnie20.09.2009 16:11

Miercuri, ora 20:30.

Andrei-Cristian20.09.2009 16:20

@ Ronnie ,

 

Stii ceva de galeria oaspete ?

The Game20.09.2009 16:20
Intrarea : 5 lei

 

Pronostic : X

aprox 5.000 suporteri

 

Ai zis-o p-asta....sa mor de nu...

 

Pronostic: 2

Ronnie20.09.2009 16:21

Nu stiu nimic.

Astristul20.09.2009 18:12
Ai zis-o p-asta....sa mor de nu...

 

Pronostic: 2

 

 

Se referea probabil la finalul celor 90 de minute. :) Din cate stiu, la pariuri asa se calculeaza un rezultat. Ce intra in prelungiri nu se ia in considerare! ;) Bine, acum depinde si de pariu ...

Virgil21.09.2009 05:44

@ dulcicutza

 

Meciul se va disputa miercuri 23 septembie, incepand de la orele 20:30.

IONUTZ-CIPRIAN21.09.2009 12:00

Astept sa vad cum joaca...insa cum am cam iesit din cupa ani trecuti...cred ca bacaul va face o mica surpriza!

David21.09.2009 14:04

Tatarusanu -Tudose , Al.Iaocb , Baciu , Ninu - Tanase , Onicas , Ionescu , Nicolita - Bibischov Surdu.

 

Primul 11! :cursing:

Astristul21.09.2009 18:32
Astept sa vad cum joaca...insa cum am cam iesit din cupa ani trecuti...cred ca bacaul va face o mica surpriza!

Bacaul joaca bine in Liga a 2-a si spre deosebire de sezoanele trecute, par decisi sa promoveze. Orice e posibil! :rolleyes:

Virgil22.09.2009 07:22
Meciul se transmite pe Pro TV si www.sport.ro
Virgil22.09.2009 07:30
Tatarusanu -Tudose , Al.Iaocb , Baciu , Ninu - Tanase , Onicas , Ionescu , Nicolita - Bibischov Surdu.

 

Primul 11! :cursing:

 

Tatarusanu e inca accidentat, deci va apara Zapata. Cred ca Steaua va folosi jucatorii primei echipe, care vor fi atenti sa nu se accidenteze si sa evite cartonasele galbene sau rosii. Dupa parerea mea Steaua va invinge. Pentru ca e superioara valoric si doreste sa se califice in optimi. FORZA Steaua! BECALI PLEACA DIN Ghencea! Steaua E A NOASTRA, Steaua SUNTEM NOI!

 

rezistenta_ultras22.09.2009 10:09

Daca esti fata si esti din bacau(sau din zona moldovei si vei fi prezenta maine la meciul fcm bacau-Steaua),organizam un concurs de frumusete in premiera pentru meciurile din deplasare ale Stelei.

 

Tot ce trebuie sa faci este sa imi trimiti o poza cu tine si un numar de telefon(pentru a putea fi contactata in caz ca ai castigat).Data limita de trimitere a pozelor este maine,22 septembrie,ora 09.00,dupa care comisia va stabili cele 3 castigatoare ale concursului.

ATENTIE!cu cat pozele pe care le trimiti sunt mai sexy si mai provocatoare,cu atat sansele tale de a castiga concursul cresc.

 

Premiul 1 : un tricou cu insemnele Stelei + fular

Premiul 2 : sapca nike + esarfa

Premiul 3 : ultimul numar din revista Suporter Steaua , un calendar si un breloc

 

Premii speciale : bilete de acces la meciul fcm bacau - Steaua .

 

START !

SUCCES !

P.S : trimiterea pozelor se realizeaza prin mesageria privata a forumului .

«123»