Daca esti fata si esti din bacau(sau din zona moldovei si vei fi prezenta maine la meciul fcm bacau-Steaua),organizam un concurs de frumusete in premiera pentru meciurile din deplasare ale Stelei.
Tot ce trebuie sa faci este sa imi trimiti o poza cu tine si un numar de telefon(pentru a putea fi contactata in caz ca ai castigat).Data limita de trimitere a pozelor este maine,22 septembrie,ora 09.00,dupa care comisia va stabili cele 3 castigatoare ale concursului.
ATENTIE!cu cat pozele pe care le trimiti sunt mai sexy si mai provocatoare,cu atat sansele tale de a castiga concursul cresc.
Premiul 1 : un tricou cu insemnele Stelei + fular
Premiul 2 : sapca nike + esarfa
Premiul 3 : ultimul numar din revista Suporter Steaua , un calendar si un breloc
Premii speciale : bilete de acces la meciul fcm bacau - Steaua .
START !
SUCCES !
P.S : trimiterea pozelor se realizeaza prin mesageria privata a forumului .