suntem praf
suntem praf
mai mult decat penibil
Ce meci frumos... pe Eurosport 2.
Manchester United - Manchester City 3:2
Mda GOL.... 1-0 kapetanos...
hai ca se poate ![]()
Ce meci frumos... pe Eurosport 2.
Manchester United - Manchester City 3:2
mai nou e 4-3
-rezultat final
Ce meci de senzatie! Owen min 96.
Doamne, ce slabi suntem!
Ce meci de senzatie! Owen min 96.
Superb meciul,scor de senzatie.Rooney e un salbatic
)))
Nu am vazut acest meci si nu pot vorbi despre el. Am citit insa cronicile meciului prin ziare si chiar in cronica scrisa de armanovici pentru Steaua si am inteles ca Steaua a jucat slab. Chiar prost. Era de asteptat, asa se intampla cand schimbi antrenorul, stilul de joc in timpul desfasurarii campionatului.
Ma asteptam sa pierdem, pentru ca Pandurii sunt revelatia inceputului de sezon. A iesit invers. Eu chiar m-am bucurat, separat de bucuria lui Gigi care s-a umflat in pene cu acest rezultat oarecum mincinos. "Pacatul" meu e ca sunt stelist total. Pana in varful unghiilor.
Becali, Steaua nu e a ta! Pleaca din Ghencea cioban afurisit!
As fi preferat sa pierdem , chiar sa facem si egal , defapt chiar imi doresc sa pierdem 10 partide la rand poate o sa inebuneasca.
Nici macar nu m-am uitat...sincer....ma asteptam sa joace prost....sincer nu ma asteptam sa castige....