FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii 1-0 (0-0)

«1234»
radusteaua2320.09.2009 13:55

suntem praf

mircea_1020.09.2009 13:59

mai mult decat penibil

Ronnie20.09.2009 14:09

Ce meci frumos... pe Eurosport 2.

 

Manchester United - Manchester City 3:2

GabiTalent20.09.2009 14:12

Mda GOL.... 1-0 kapetanos...

 

hai ca se poate :))

gio_stgloria20.09.2009 14:20
Ce meci frumos... pe Eurosport 2.

 

Manchester United - Manchester City 3:2

mai nou e 4-3 :))-rezultat final

Ronnie20.09.2009 14:25

Ce meci de senzatie! Owen min 96.

kaycee20.09.2009 15:32

Doamne, ce slabi suntem!

dulcicutza20.09.2009 19:51
Ce meci de senzatie! Owen min 96.

Superb meciul,scor de senzatie.Rooney e un salbatic :)))))

Virgil21.09.2009 07:32

Nu am vazut acest meci si nu pot vorbi despre el. Am citit insa cronicile meciului prin ziare si chiar in cronica scrisa de armanovici pentru Steaua si am inteles ca Steaua a jucat slab. Chiar prost. Era de asteptat, asa se intampla cand schimbi antrenorul, stilul de joc in timpul desfasurarii campionatului.

Ma asteptam sa pierdem, pentru ca Pandurii sunt revelatia inceputului de sezon. A iesit invers. Eu chiar m-am bucurat, separat de bucuria lui Gigi care s-a umflat in pene cu acest rezultat oarecum mincinos. "Pacatul" meu e ca sunt stelist total. Pana in varful unghiilor.

Becali, Steaua nu e a ta! Pleaca din Ghencea cioban afurisit!

Grenada21.09.2009 11:22

As fi preferat sa pierdem , chiar sa facem si egal , defapt chiar imi doresc sa pierdem 10 partide la rand poate o sa inebuneasca.

IONUTZ-CIPRIAN21.09.2009 11:58

Nici macar nu m-am uitat...sincer....ma asteptam sa joace prost....sincer nu ma asteptam sa castige....

«1234»