FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii 1-0 (0-0)

«1234»
dulcicutza19.09.2009 16:54

I-auziti ce zice fecali la Pro TV :)))))) vinde Steaua 40 mil si pleaca la Dinamo :))))) sau ia alta echipa si castiga campionatul :)))))) n-are asta toata tabla pe casa..

gio_stgloria19.09.2009 17:09
I-auziti ce zice fecali la Pro TV :)))))) vinde Steaua 40 mil si pleaca la Dinamo :))))) sau ia alta echipa si castiga campionatul :)))))) n-are asta toata tabla pe casa..

si n-ar fi bine ?

dulcicutza19.09.2009 17:26

Acum vine marea intrebare.Cine are 40 de mil sa cumpere clubul?

MALDINI19.09.2009 17:52

Ilie Nastase ar avea :D

Kapetan0s19.09.2009 18:11
Acum vine marea intrebare.Cine are 40 de mil sa cumpere clubul?

Florentino Perez sau un arab bogat :naughty:

MALDINI19.09.2009 18:34

"Luni schimb numele de Steaua Bucuresti in Steaua 2003. O sa-i invit pe toti suporterii nemultumiti si o sa le cesionez tot ce inseamna palmaresul Stelei pina in 2003, le dau culorile, emblema, tot!

 

O sa ramin eu doar cu ceea ce am realizat din 2003 pina acum. Uite Steaua, na! I-o dau lui Valentin Ceausescu sa faca ce vrea cu ea. Eu am bagat 40 de milioane din banii mei in echipa, m-am saturat sa fiu criticat", a spus Becali la gsptv.

 

"L-am chemat pe Mustata si i-am zis sa vina sa-i dau cupele, ca inchid si muzeul de la stadion. Cupa Campionilor din 1986 i-o dau lui!" a mai spus seful Stelei.

 

 

=)))))))))))

The Game19.09.2009 18:49

Singurul motiv pentru care ma mai intereseaza acest meci este adunarea de maine din parcarea stadionului,la care sper sa ne adunam cat mai multa lume si sa-i aratam pentru a mia oara gibonului,sclavului argat si lui lippi pippi ca Steaua SUNTEM NOI!!!

MALDINI19.09.2009 18:51

Imi pare rau ca nu sunt la Bucuresti , as fi vrut sa fiu acolo , sa fiu alaturi de voi! Duceti-va cat mai multi maine la stadion , sa i aratati ciobanului ca NOI SUNTEM Steaua !

dulcicutza19.09.2009 19:43

Auziti ce latra fecali la Telesport?Ca de luni exhipa se va numi Steaua2003 ii schimba el numele la registru comertului si se duce sa joace pe cotroceni iar palmaresul il trece la CSA ca sa nu-l mai injure pe el hahalerele nascute dupa 86 :)) a si ca ii schimba si culorile :)))))))

LukaVero719.09.2009 19:47

Of!!! Vom suferi enorm.Oare cat mai trebuie indurat?????Jos conducerea!Sus REVOLUTIA!!!!!!!!

dulcicutza19.09.2009 19:51

Poate se aduna 2-3 finantatori..

Virgil19.09.2009 19:58
Auziti ce latra fecali la Telesport?Ca de luni exhipa se va numi Steaua2003 ii schimba el numele la registru comertului si se duce sa joace pe cotroceni iar palmaresul il trece la CSA ca sa nu-l mai injure pe el hahalerele nascute dupa 86 :)) a si ca ii schimba si culorile :)))))))

 

Da, dar va ramane cu locul in prima Liga. Iar CSA Steaua cu palmares, culori, stadion, dar fara echipa. Nu va face asta. In primul rand nu poate schimba numele echipei decat inainte de inceperea campionatului. E vrajeala de adormit copiii. Tipul e bolnav de mania grandorii, dar e si tra-la-la la cap.

 

Alexandru H.19.09.2009 20:35
Poate se aduna 2-3 finantatori..

 

Nu avem niciunul ;)

Astristul19.09.2009 20:56

Macar de am porni curati din Liga a IV-a Bucuresti, dar ma indoiesc. De la un astfel de cretin orice cuvant pare minciuna.

MALDINI19.09.2009 21:09

Ma nu cred ca nu exista in tara asta un stelist adevarat cu bani...sau nici sa nu fie roman...sa vina un arab care baga bani , si in conducere sa fie MM Stoica , si alti fosti stelisti care s-ar descurca..ar putea face o echipa asa cum toti ne dorim !

 

Steaua SUNTEM NOI ciobane

Sper sa PIEI de pe STADIOANE !!

 

 

PS : Apropo :))) Cand a vorbit jijian ciobanian la Bruxelles a spus ca bunicaso e din Albania , tacso din Macedonia , masa din Bulgaria...deci e SPURCAT rau asta :)))))))))

predatorpulse719.09.2009 22:55
Ma nu cred ca nu exista in tara asta un stelist adevarat cu bani...sau nici sa nu fie roman...sa vina un arab care baga bani , si in conducere sa fie MM Stoica , si alti fosti stelisti care s-ar descurca..ar putea face o echipa asa cum toti ne dorim !

 

Steaua SUNTEM NOI ciobane

Sper sa PIEI de pe STADIOANE !!

 

 

PS : Apropo :))) Cand a vorbit jijian ciobanian la Bruxelles a spus ca bunicaso e din Albania , tacso din Macedonia , masa din Bulgaria...deci e SPURCAT rau asta :)))))))))

 

Asta nu e un lucru obisnuit la armani,doar sunt cameleonii Balcanilor si au trait in majoritatea tarilor balcanice insa Jiji Becali si prostia,lacomia,megalomania(inserati voi toate trasaturile negative) sa nu tin de etnie sau cultura. Armanii(machidonii) pe care ii stiu eu nu-l suporta pe gibon,iar de aia care sunt stelisti nici nu mai va zic cum se simt. Uite ce am auzit,cica fetelor armane li se spunea de acu 15-20 ani sa nu ia soti din pipera ca cica aia erau grobieni si prost-crescuti in general si iata ca teoria s-a dovedit adevarata,uitati-va la becalisti astia imputiti cum se comporta.

 

Cat despre Steaua,sa nu bagati botul la faza ca o vinde. Daca ia intre 20-40 de milioane pe ea,fraierul care o cumpara preia si datoriile iar dupa cum stiti situatia financiara la club e incerta in cel mai bun caz,n-avem si noi o balanta oficiala ca sa vedem unde stam. L-am urmarit astazi pe cioban pentru prima oara dupa multe vreme si se certa ca vita cu un jurnalist,beldie mi se pare,iar tipul asta punea niste intrebari logice despre club care insa il deranjau pe cioban care mereu replica cu "esti fraier/esti prea prost sa vb cu mine/nu visati voi CL fara Becali" si tot asa. Cum au spus mai multi stelisti p-aici cu omul asta nu poti sa ai un dialog rational pentru ca nu stie ce e aia. Ori face cum zice el ori te injura/pune gorilele pe tine. In mintea lui el mereu are dreptate si ce e mai rau este ca cei din Liga lui mitica puscariasu ii dau dreptate. Pai mai ieri puscariasu a zis ca antrenorul trebuie sa fie ca sluga la stapan. Astia inca au ramas la mentalitatea lor de comunisti imputiti. Sunt un om calm de felul meu insa parca le-as pune un glonte intre ochi tututor acestor mafioti din fotbalul romanes,in frunte cu Jiji sau mai bine zis in fruntea lui Jiji.

 

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

Best.RO20.09.2009 07:58

cu Stoichitza asta precis ca luam bataie vreo 10-0

mai bine sa stea acasa sa se scarpine in fund si precis ca-i batem :hai_steaua:

sabin130720.09.2009 08:14

Sper sa se termine cu un 0-3 sugestiv.

fredysteaua20.09.2009 08:44

haideti cu totii la stadion !!!!!!!!! Becali George placa din Ghencea

www.free-tv.go.ro20.09.2009 09:56

Meciul Steaua - Panduri Tg Jiu se vede aici www.free-TV.go.ro

radusteaua2320.09.2009 10:36

MERGETI LA STADION

 

KERATOCONUS20.09.2009 12:05

Lasati-l incolo de meci! Haideti in parcarea stadionului!

 

Eu mai stau putin, ca fac doar 20 de minute pan' la stadion. :D

 

 

GabiTalent20.09.2009 12:49

Parerea mea ca e super bun Stoichita ca antrenor...dar nu prea are ce sa faca cu echipa asta.

Totusi cred in legatura cu meciul de astazi...o sa vedeti ca va castiga Steaua...ba chiar la un scor destul de mare un 2-0...3-0 !

 

Iar in legatura cu BERBECali...nu mai are rost sa mai spun nimic...l-`ati injurat toti destul si pentru mine ! :))

Joga Bonito20.09.2009 13:41

Cum e vremea la Polul Nord?

gio_stgloria20.09.2009 13:53

nu ma uit la meci , cum s-au miscat in prima repriza ?

«1234»