FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 2010

«123»
RobYnho25.09.2009 18:10

Clar. Atat. Respect !

i0nutz8325.09.2009 18:14

Ba a aparut fifa 10 pentru ps2 cu aproape o luna inainte.. Hai cu varianta pe PC sa-mi revin si eu.. Ca de la 06 incoa tot m-am facut de kkt ;))

mihai141125.09.2009 18:24

apare pe 2 oct cica

RobYnho25.09.2009 18:25

La fel si pentru PS 2, data lansarii era 20 octombrie si totusi a aparut azi.

ronaldo_020125.09.2009 19:56

a aparut si pentr xbox...

MoWeed25.09.2009 20:15
Duminica la Brasov...multumit ?

Esti generos Fane? :alcoholic:

Allexx10x25.09.2009 20:23

a aparut fifa si pt wii... sa speram ca urmeaza PC :X

AG25.09.2009 20:44
pana fifa se poate juca la mulyplayer,pesu sa stea ascuns!

lol si pesu se joaca la multyplayer, doar k iti trebuie licentza, este o mutare buna asta, pes se vinde mai bine

i0nutz8326.09.2009 05:50

A aparut si pentru PC !

Ronnie26.09.2009 06:40

E mai praf decat varianta demo.

mihai141126.09.2009 07:14

gata a aparut si full pt pc :) 5 gb are kitul,:))

RobYnho26.09.2009 07:30

Yo am luat versiunea Razor ( crackuit ) si are 7.02. Versiunea clonedvd e degeaba. Nu are are crack. Dar am vazut mai multe versiuni razor care au diferite dimensiuni. ( Gb ). Plm.

AG26.09.2009 07:59

nici nu ma sinchisesc sa-l dawnloadez .. oricum astept pesu :)) lasati-va ba de fifa , este o porcarie , exista si la pes crackuri pentru a juca online

mihai141126.09.2009 09:06

sper sa jucam pe legendary in campionat :P

Radu1826.09.2009 09:08

Lasati un link de unde sa download jocul...multumesc!

mihai141126.09.2009 09:51

bai frate,chiar ca e infect jocul,vb lor,ne dam pe pes 2010,care cel putin in demo a rupt orice simulator de fotbal

 

cum nene sa fie 2009 mai misto la tot,grafica,viteza de joc,etc?cel mai infect fifa jucat pana acum,chiar nu ma asteptam sa fie asa :(

 

 

RobYnho26.09.2009 10:20

Chiar acum am jucat un amical cu i0nutz. Plm. Nu a fost asa de rau. Chiar un gameplay bunicel. Meciu' s'a terminat 6-5 pentru el. Goluri frumoase si pe Sunset se vede mai bine.

Radu1826.09.2009 10:28

RobYnho,pune si tu un link cu fifa10!Multumesc.

RobYnho26.09.2009 10:32

Nu stiu ce link sa pun. Cauta pe vreun torrent extern daca nu ai cont pe vreunul intern. Google, cel mai bun prieten.

crysty1426.09.2009 10:49

@radu18

 

Daca nu ai cont pe filelist, incearca pe isohunt sau thepiratebay.

Radu1826.09.2009 18:26

Care are chef de un amical sa imi dea un PM cu id-ul!

pda26.09.2009 18:55

Chiar slab. :(

Macar au bagat nationala Olandei.

darkye26.09.2009 19:21

si facem si noi un campionat ceva :> ?

RobYnho26.09.2009 20:34

De ?

Alinutzu194726.09.2009 20:39

Care are chef de amical sa dea add : mrnscaln :D

 

«123»