FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 2010

«123»
pda10.09.2009 15:47

A aparut demoul pentru FIFA 10, jocul full urmand a aparea pe 2 octombrie, sau mai repede...

 

http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-10...-pc-demo-5.html sau

 

http://static.cdn.ea.com/fifa/u/f/fifa10_pc_demo_ec.exe

 

Cerintele minime pentru a rula FIFA 10:

• CPU: 2.4 GHz single-core

• RAM: 512 MiByte (XP) or 1 GiByte (Vista)

• Graphics card: Geforce 6600 or better, Ati Radeon 9800 Pro or better, Support for Shader Model 2.0 or better, DirectX 9.0c

• VRAM: 128 MiByte

• Sound: DirectX 9.0c compatible sound device

• Input: Keyboard or Dual Analog Gamepad

• HDD: 4.4 GB or more, free disc space

• Internet: Broadband Internet connection required for Installation and online gaming

mihai141110.09.2009 16:05

l-am luat si eu de pe torrente,acu il testez,sper sa fie mai greu decat precedentele,gen 2008 :D

 

 

leit 2009,meniul mult mai greu,acu ca sa joci wing play,contra atac etc,trebuie selectat inainte din meniu (deci in timpul jocului nu)

 

si inca un minusssssssss,merge qwwwwwwwwwwwwwww

 

asezarile in teren sunt la fel ca pana acum,astia nu au auzit ca cea mai utilizata asezare dupa 4-4-2 este 4-2-3-1

 

camera tele este f f apropiata de gazon,nu vezi demarcari etc

 

1 plus e ca la cornere iti vin in careu cei mai inalti oameni

RobYnho10.09.2009 18:18

Din pacate inca un minus la grafica ..

Sergyu1610.09.2009 20:22

Naspa frate...

crysty1410.09.2009 21:23

parerea mea:dezamagitor

Oricum nu ma asteptam la cine stie ce.

Sa vedem si PES!

F1oRinho10.09.2009 21:37

Dupa parerea mea,varianta full va fi mult modificata fata de demo

sharkybv11.09.2009 05:28

sa speram ca versiunea full va fi modificata, ca asa e ffff nashpa, fiecare jucator arata ca un spaghete, inclusiv arbitrii....

mihai141111.09.2009 06:17

va fi modificata la grafica

AG25.09.2009 14:43

oricum pesu ruleaza peste fifa la toate capitolele,doar k fifa are o promovare mai mare ,

ronaldo_020125.09.2009 14:59

pana fifa se poate juca la mulyplayer,pesu sa stea ascuns!

RobYnho25.09.2009 15:06

La fel si cu licentele etc.

Ronnie25.09.2009 15:17

Cum sa modifice ma grafica de la demo la full? De-aia e demo, ca sa vezi cum este si daca iti place sa il cumperi.

Kellerman25.09.2009 15:39

Fifa e un rahat precum Gigi Becali.

RobYnho25.09.2009 15:57

@ Kellerman : Fiecare cu gusturile lui. Aici este organizat un campionat de Fifa care este activ de peste 3 ani. Chiar daca fiecare are dreptu' la libera exprimare, parerea ta nu ne poate influenta in nici un mod. ( si aici ma refer numa' la fifa ) Numa' bine !

gio_stgloria25.09.2009 17:09

Am jucat pesu de anu asta, se pisha pe pesu de anu trecut si pe toate fifele :thumbsup:

ronaldo_020125.09.2009 17:12

joaca in continuare....:P

gio_stgloria25.09.2009 17:13

nu v-ati saturat ca de la fifa 2007 sa jucati acelasi joc ?:))

RobYnho25.09.2009 17:33

Ba da. Ne apucam de Pinball.

mihai141125.09.2009 17:35
Cum sa modifice ma grafica de la demo la full? De-aia e demo, ca sa vezi cum este si daca iti place sa il cumperi.

 

o sa vezi :)

 

 

si eu sunt de parere ca pesul de anul asta e cel mai tare simulator de fotbal pt pc din cate au aparut,totusi raman fidel fifa:P,prima dragoste nu se uita :)),desi acum cred ca o sa bag niste derbyuri pe bere cu danutz si pe pes 2010 :D

 

RobYnho25.09.2009 17:53

Apropo, mai traieste danutz12345 ?

Fane25.09.2009 17:55

Buey...la Fifa asta, poti pune bannere cu "Pleaca din Ghencea"? :D

RobYnho25.09.2009 17:57

Fane, cand dai berile alea ? :alcoholic:

Fane25.09.2009 17:59

Vezi ca esti offtopic :D

RobYnho25.09.2009 18:01

Cum face pe moderatoru' cand aude de datorie. :thumbdown: Esti trecut in caiet. :whistle:

 

Fara abuzuri de putere. :rolleyes:

Fane25.09.2009 18:09

Duminica la Brasov...multumit ?

«123»