Mi-ar placea sa-i incurcam in meciul direct. Ar fi singura satisfactie in sezonul asta a suporterilor laziali, dar sunt constient ca va fi foarte greu. Jucatorii romani arata o forma de invidiat.
PS: Totusi, sper ca la finalul campionatului sa scrii "Inter campioana"! ![]()


