Propun o noua metoda de protest
Sa intre suporterii in teren intr-un mod civilizat,ordonat tinaduse de mana exact ca la grupa mica .aplaudati din tribuna,postat un banner.Intre timp Becali de ciuda sa se spinzure cu sirma ghimpata.
Propun o noua metoda de protest
Sa intre suporterii in teren intr-un mod civilizat,ordonat tinaduse de mana exact ca la grupa mica .aplaudati din tribuna,postat un banner.Intre timp Becali de ciuda sa se spinzure cu sirma ghimpata.
Aplaudati de tribuna??
Propun o noua metoda de protestSa intre suporterii in teren intr-un mod civilizat,ordonat tinaduse de mana exact ca la grupa mica .aplaudati din tribuna,postat un banner.Intre timp Becali de ciuda sa se spinzure cu sirma ghimpata.
Daca samantarii de la tribuna 1 sau de la tribuna a 2-a o sa aplaude vreodata vreo actiune facuta de peluze impotriva ciobanului,eu o sa il rog pe gibon sa-mi lase si mie sarma ghimpata sa ma spanzur si eu cu ea.....
Adu-ți aminte de duetul PS-PN "ce drog ciudat" la meciul cu Motherwell. Aplaudau.
Daca samantarii de la tribuna 1 sau de la tribuna a 2-a o sa aplaude vreodata vreo actiune facuta de peluze impotriva ciobanului,eu o sa il rog pe gibon sa-mi lase si mie sarma ghimpata sa ma spanzur si eu cu ea......
Am spus daca astia o sa aplaude o actiune sau o scandare a peluzelor impotriva ciobanilor,nu am spus daca vor aplauda un "Ce drog ciudat" sau o scandare impotriva spurcaciunilor sau a tiganilor...Era strict legat de razboiul nostru cu gibonul....
Adu-ți aminte de duetul PS-PN "ce drog ciudat" la meciul cu Motherwell. Aplaudau.
Atunci sa intre pe teren pe ritmurile "Ce drog ciudat" ![]()
Cum sa mai intri frate pe teren? N-ai auzit ca Jiji fecali a dat ordin angajatilor de la club, sa inalte gardurile peluzelor cu 1m + sarma ghimpata in varf si crocodili in fata gardurilor. Plus ca va crea el o lege speciala, care se va aplica numai pe stadionul Ghencea, si-n care se va specifica foarte clar faptul ca suporterii de la peluze nu mai au voie sa stea in timpul desfasurarii meciurilor la bustul gol, pentru ca e indecent. Da' eu sunt de parere ca altul e motivul acestei legi. Cred ca atunci cand ciobanul se uita la busturile noastre goale, se excita foarte tare, iar in momentul acela, n-are cine sa i-o traga, deoarece Banel e ocupat cu spartul mingiilor in sarma ghimpata.
Cum sa mai intri frate pe teren? N-ai auzit ca Jiji fecali a dat ordin angajatilor de la club, sa inalte gardurile peluzelor cu 1m + sarma ghimpata in varf si crocodili in fata gardurilor. Plus ca va crea el o lege speciala, care se va aplica numai pe stadionul Ghencea, si-n care se va specifica foarte clar faptul ca suporterii de la peluze nu mai au voie sa stea in timpul desfasurarii meciurilor la bustul gol, pentru ca e indecent. Da' eu sunt de parere ca altul e motivul acestei legi. Cred ca atunci cand ciobanul se uita la busturile noastre goale, se excita foarte tare, iar in momentul acela, n-are cine sa i-o traga, deoarece Banel e ocupat cu spartul mingiilor in sarma ghimpata.
Pai treaba lui Argaseala care e? Nu sa il linga intre 00.
de cand astept sa vad si eu meciul de la a 2 a,m am saturat de peste 15 ani sa i intreb pe altii cine a dat gol.....................Gigi nu te mai droga
Propun o noua metoda de protestSa intre suporterii in teren intr-un mod civilizat,ordonat tinaduse de mana exact ca la grupa mica .aplaudati din tribuna,postat un banner.
Idei fara pic de minte... ![]()
eu propun ca ambele peluze sa se intoarca cu spatele si sa arate curu la oficiala
))))
eu propun ca ambele peluze sa se intoarca cu spatele si sa arate curu la oficiala))))
asta ar fi interesanta:))
eu propun ca ambele peluze sa se intoarca cu spatele si sa arate curu la oficiala))))
Ar rade toate europa de noi
..
Sper ca cantam ''Ce drog ciudat '' la meciul de duminica ![]()
Ar rade toate europa de noi..
Doar Europa? ![]()
eu propun ca ambele peluze sa se intoarca cu spatele si sa arate curu la oficiala))))
foarte buna ideea ...si aplicabila ![]()
![]()
Propun o noua metoda de protest.
La meciuri sa se protesteze impotriva presei Prosport,Gazetei Sporturilor si in principal al televiziunilor Pro TV ,Antena 1,Sport.ro ,Otv ,B1 TV care fac propaganda mascata acestui excroc. Poate chiar si agresarea reporterilor!
Nu este de ris! O atentionare trebuie data catre mass-media.Niste bannere pe acest subiect se poate face.Credeti ca valiza a existat doar la Cluj? Valize au existat la fiecare trust media.
Dovada o vezi cind deschizi ziarul sau televizorul care este plina de publicitate mascata.
Cel mai bine o vedeti vedea cind incepe campania electorala.Asa a fost de fiecare data.
@nicobo78 violente asupra reporterilor? ai vazut ce s-a intamplat in cazul "Tweety".
La adresa presei s-au facut zeci de mesaje si degeaba. Ei tot ce le dicteaza patronul fac: Banii prin orice mijloc. Nu conteaza ca promoveaza incultura.
Ba sã știi cã unii dintre acești guriști cu microfoane la purtãtor ar merita cu prisosințã un tratament marca Tweety, sau dacã nu, atunci mãcar câteva șuturi în bãsãnãu.
Bunãoarã nu mai departe de Miercurea trecutã, când la finalul meciului România - Austria, ciobanul ieșit la obișnuitele declarații de dupã meci primește urmãtoarea întrebare din partea unui reporter: "Nea Gigi, iarãși v-au înjurat circarii de la peluzã, circarii din galerie. Ce pãrere aveți ?"
Înțeleg ca o astfel de întrebare "constatativã" sã vinã din partea unui acolit sau a vreunui guzgan îngãlat din studio. Dar când vine din partea unui amãrãștean, reporter de teren, plãtit de bogdaproste ca sã ținã microfonul la botul diverșilor potentați, atunci meritã cu prisosințã sã dai dupã ei cu ce-ți cade la mânã. Pentru cã acești oameni(?) sunt chiar mai deazgustãtori decât însuși Gigi Becali.
Pentru cã acești oameni(?) sunt chiar mai deazgustãtori decât însuși Gigi Becali.
Astia-s niste cocalari si/sau cocalaritze care ar manca si carabushi din kkt daca nea Gigi le promite o declaratie. Oricine e dispus sa faca asa ceva are mari sanse sa se angajeze in presa, mai ales in cea sportiva.
Astia trebuie legati si batuti cu capu' lu' nea Gigi in dintzi.
Credeti ca nu exista specie mai josnica decat Gigi? Exista: e reporterul din presa romaneasca.
P.S. Exista destui reporteri (super)adevarati in presa romanesca. Numai ca "tampitii astia" sunt de-o discretie vecina cu inexistenta.
Adevarul este ca legile fifa si UEFA nu mai corespund realitatilor actuale.In primul rind se suspenda terenul din cauza suporterilor,banere,manifestari.Eu cred ca ar fi normal sa fie suspendat un club si din cauza patronului.Fotbalul este totusi doar un sport dar care din pacate a devenit doar o afacere pentru unii.De acolo pleaca problemele si sa ajuns prea departe.
Metoda mea de protest este asa-
La intrarea si iesirea din stadion ,Oua aruncate inspre Becali si masina si cacati in fata palatului.
a nu ma hai sa aruncam cu rosii doamne cum poti sa debitezi asa ceva? ![]()
hai sa aruncam cu pietre ![]()
Metoda mea de protest este asa-La intrarea si iesirea din stadion ,Oua aruncate inspre Becali si masina si cacati in fata palatului.
buna ... buna asta..
))