04.09.2009 14:39
Eu lucrez la un pulover...mai am o maneca de terminat ![]()
Eu lucrez la un pulover...mai am o maneca de terminat ![]()
UTCB, jeni sivil an franse. Adica inginerie civila cu predare in franceza. Desi habar n-am gramatica limbii asteia si am dat bac-ul la, evident, inglis.
Da' pe aici in afara de Fane, toti suntem (viitori) ingineri?
si stanici lucreaza la un ciorap.... am inteles ca acum e la laba...
Ala nu-i deni? Sau el lucraza la pereche.
ei formeaza o echipa
Liber de contract. ![]()
as lucra la o fabrica de spirtoase .. ![]()
anul 2 (de pe acum
) cadastru U.S.A.M.V.B
job --pauza...deocamdata
as lucra la o fabrica de spirtoase ..![]()
Vezi ca cica fabrica de otet din Mizil cauta oameni... ![]()