FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unde Lucrati / Invatati ?

«123»
Fane04.09.2009 14:39

Eu lucrez la un pulover...mai am o maneca de terminat :thumbup:

1on04.09.2009 16:54

UTCB, jeni sivil an franse. Adica inginerie civila cu predare in franceza. Desi habar n-am gramatica limbii asteia si am dat bac-ul la, evident, inglis.

MoWeed04.09.2009 17:01

Da' pe aici in afara de Fane, toti suntem (viitori) ingineri?

Marius04.09.2009 17:06

si stanici lucreaza la un ciorap.... am inteles ca acum e la laba...

1on04.09.2009 17:06

Ala nu-i deni? Sau el lucraza la pereche.

Marius04.09.2009 17:13

ei formeaza o echipa

RobYnho14.09.2009 16:05

Liber de contract. :alcoholic:

AG15.09.2009 18:17

as lucra la o fabrica de spirtoase .. :alcoholic:

darkye24.09.2009 11:33

anul 2 (de pe acum :D ) cadastru U.S.A.M.V.B

 

job --pauza...deocamdata

Lari24.09.2009 11:40
as lucra la o fabrica de spirtoase .. :alcoholic:

 

Vezi ca cica fabrica de otet din Mizil cauta oameni... :rolleyes:

 

«123»