FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unde Lucrati / Invatati ?

«123»
razvan2807.08.2009 18:32

Unde lucrati sau invatati ?

 

 

ady_ultras07.08.2009 19:06

antena 1 / spiru haret / contabilitate :))

bodanelu07.08.2009 19:36

IBM Romania / Proaspat inginer hidroenergetician. O sa dau si la master..

Maye07.08.2009 19:50

Analist politic intr-un an.

MoWeed07.08.2009 20:57

Design Industrial, Facultatea de Inginerie Tehnologica, Universitatea "Transilvania" din Brasov

razvan2808.08.2009 00:10

Iata ca nu suntem nu doar cea mai titrata echipa ci si una cu suporteri inteligenti :D

Eu sunt inca elev..invat la Liceul Nicolae Kretzulescu din Bucuresti

SuperstaR1808.08.2009 13:06

Stiinte politice, Universitatea Bucuresti.

Job... pauza :)

psr08.08.2009 13:57
Iata ca nu suntem nu doar cea mai titrata echipa ci si una cu suporteri inteligenti :D

Eu sunt inca elev..invat la Liceul Nicolae Kretzulescu din Bucuresti

Am terminat anul' trecut Kretzulescu :)

Momentan student Finante Banci si Contabiliate la Dimitrie Cantemir.

rezistenta_ultras08.08.2009 14:20

inginer,casnic...

traiesc din chirii si dobanzi.

Daniel-Ionut08.08.2009 15:22

Colegiul Tehnologic "Grigore Cerchez"

Guardian08.08.2009 15:43

eu imi pun o cagula pe cap , intru intr-o incapere pe care scrie BCR sau banca Transilvania si imi fac de cap..ce meserie e asta?

 

Iar te-ai bagat in seama Adriane :))

Jolly8608.08.2009 16:00
Iata ca nu suntem nu doar cea mai titrata echipa ci si una cu suporteri inteligenti :D

Eu sunt inca elev..invat la Liceul Nicolae Kretzulescu din Bucuresti

 

Stau la 2 blocuri de Kretulescu....:)

 

Logistica si Customer Service la Goodyear Dunlop Tires Romania SRL

ady_ultras08.08.2009 19:08

moaa , apucati-va de munca :)))

Dragoshel08.08.2009 19:26

ANEFS, kineto

 

munca : SAU NU

Marius08.08.2009 19:31

la un privatizat...

razvan2808.08.2009 21:20

Eu as fi vrut sa incerc sa ma bag la o chestie daia cum ca trebuie sa tii nu stiu cate pagini deschise si primesti 1 pt fiecare pagina bani ceva in genu da nu mi se pare credul.

Am incercat la KFC dar n-am avut sansa...

 

vlad09.08.2009 05:00

In general ma ocup cu deposedarea oamenilor de bani pentru serviciile mele. Cand ma simt mai bine ma mai bag si la reparatii de masini. Cand nu-mi tremura mainile mai fac o operatie banala,o apendicta,o piatra la rinichi,maruntisuri de genul asta. Nu e greu deloc. Nici nu-ti trebuie pregatire pentru asta.Nu inteleg de ce se fac atatia ani de medicina si rezidentiat cand e foarte simplu sa operezi.

 

Carte de munca am la firma lu' nevasta. Naspa.

raul stelistu09.08.2009 08:53

Consultant vanzari la Germanos-Cosmote .

razvan2809.08.2009 13:24

Bun...am gasit pe cineva sa imi dea sfaturi despre telefonul pe care vreau sa mi-l iau :D

micutZu' Deni09.08.2009 20:11

Colegiu Economic din Ramnicu Valcea mate info .... si de vreo saptamana sunt manibulant la Anabella :D

gio_stgloria09.08.2009 20:22

Student Administratie Publica , incep in toamna .

Inca nu lucrez.

bodanelu09.08.2009 20:56

Deni, manipulant.. :)

dulcicutza09.08.2009 22:14

Agent comercial/Dunarea de Jos-Drept/Titu Maiorescu-Psihologie

axl10.08.2009 07:30

Lucrez ca pierde-vara la statu roman.

1uLy4Nn10.08.2009 13:30

Student la Universitatea Politehnica Bucuresti

 

Lucrez ca Dj in Clubul "Blue Night" Regie Bucuresti

«123»