FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unde Lucrati / Invatati ?

«123»
razvan2810.08.2009 13:43

Bun :D

STARforce10.08.2009 14:37

Atarnator(customer service rep) la Hewlett Packard.....

Ally_stelista12.08.2009 21:28

momentan frec menta de calitate superioara, iar din octombrie incep primul an de studentie....LMA, Petru Maior, Tg.Mures

Guardian12.08.2009 21:39
momentan frec menta de calitate superioara

:wanker:

cristian01413.08.2009 01:26

ASE Bucuresti, Fac. de Comert (si Turism Sexual)

 

Bodanel13.08.2009 11:15

Sys admin la un frantuz.

Marius13.08.2009 11:42

Numai oameni de soi ales pe aici.

strezahuzum13.08.2009 11:58

Programator la o multinationala romano-americana standard. Lucram uneori la niste proiecte impreuna cu Microsoft, asa ca puteti zice ca sunt pe "dark side of dza Sfors" :gathering:

anti gigi13.08.2009 13:04

imi este jena sa spun .....de meserie profesor dar avand in vedere situatia invatamantului romanesc profesez altceva iar in timpul liber membru al peluzei sud sau cum zice Gigi....huligan

Vlad Bogdan13.08.2009 17:52

Colegiul National Al. Papiu Ilarian Tg Mures Mate info - info intensiv :naughty:

momentan frecator de menta sef in vacanta :boxing:

**alex**13.08.2009 18:18
imi este jena sa spun .....de meserie profesor dar avand in vedere situatia invatamantului romanesc profesez altceva iar in timpul liber membru al peluzei sud sau cum zice Gigi....huligan

 

Era bine si profesor.. recrutai "pioneri" pentru Gigi in PS. :naughty:

ady_ultras13.08.2009 20:53

da nimeni nu mai lucreaza prin televiziune d aici :(

godsaveultras14.08.2009 08:41
da nimeni nu mai lucreaza prin televiziune d aici :(

 

 

ba da, dar eu nu vreau sa spun! :oops:

ady_ultras14.08.2009 09:15

bine te-am gasit frate de suferinta :))

adymilitaru16.08.2009 13:18

lucrez in Armata de 6 ani..scuze dar nu zic si unde.

puyol16.08.2009 14:25

student in anul 2 la Universitatea din Lleida, Spania, recent aleasa ca Universitatea cu "la millor qualitat docent d'Espanya" (un fel de cea mai tare), in cadrul EPS (Escola politècnica superior), Inginerie informatica de sisteme. Sau pt inteligenti (?), capsunar.

 

job: http://www.penny-wise.net/ sau cum ar zice niste oameni inteligenti (?), capsunar.

 

Deni17.08.2009 20:53

Mi-am dat demisia , ca doar vacanta e scurta ce plm .... si am facut destui bani !

valentin2day01.09.2009 19:48

Inginer in electronica si telecomunicatii actual somer

CiprianPH04.09.2009 08:54

Reprezentant vanzari zonal la o firma ale carei culori sunt rosu si albastru... (am facut impresie proasta cu masina inscriptionata in Giulesti :angry: )...sa le fmm de zburatori dobitoci!!

zoint04.09.2009 09:31

lucrator comercial la S.C REWE Romania penny market ca sa imi platesc facultatea :D

David_Steaua200704.09.2009 11:51

Student anu 4(Doamne Ajuta) la Politehnica (specilalizarea Hidroenergetica)

 

SFAT IMPORTANT:duceti-va tata la ASE,ca pe aia o mai si terminati si nici nu va ies fire de par alb in capm de la nervi si stresi!!

 

Slujba:hmmm...mai mult atarnache , milogeala in special,etc etc!! :))

bodanelu04.09.2009 12:11

David... Hidroenergetica??? sa nu`mi zici ca stai si in P26

cristian01404.09.2009 12:59
Student anu 4(Doamne Ajuta) la Politehnica (specilalizarea Hidroenergetica)

 

SFAT IMPORTANT:duceti-va tata la ASE,ca pe aia o mai si terminati si nici nu va ies fire de par alb in capm de la nervi si stresi!!

 

Slujba:hmmm...mai mult atarnache , milogeala in special,etc etc!! :))

 

:)) nu va duceti nici in ase ca nu e asa usor cum pare de afara. singurul lucru cu adevarat bun e oarecum programul..maxim 4 cursuri si seminarii pe zi, dar depinde de norocul fiecaruia pt ca se mai nimeresc ori de la 7 30, apoi pe la 12, pana la 21.

pe de alta parte exista numerosi profesori care iti mananca ficatii si acolo cu tot felu' de ciudatenii care nu folosesc specializarii la care ai fost admis.

si ultimul punct pe lista, daca se asteapta cineva sa gaseasca doar p*zde bune, se insala..e plin ase-u' de strambe..no offence :D

 

ps : primii 7 ani sunt grei cand ajungi in anul 3. :))

Bobel04.09.2009 14:11

Agent contractual - Comisia Europeana - Joint Research Center (Ispra)

Le reseau pansant04.09.2009 14:32
Agent contractual - Comisia Europeana - Joint Research Center (Ispra)

poate te intalnesti cu nea Jiji p'acolo din cand in cand.

«123»