N-ati inteles nimic, ma. ![]()
N-ati inteles nimic, ma. ![]()
R.I.P MICHAEL JACKSON-THE ONLY KING OF POP-1 YEAR
Will you be there - Michael Jackson (Live in Bucharest 1992)
Un an de cand muzica pop este mai neagra..Dumnezeu sa-l odihneasca !
Io nu va inteleg ma.... pana a murit majoritatea nu scoteau un cuvant despre monkey jackson.
Dupa ce a murit... toata lumea se spargea in figuri cu miscarile lui si cu fraze de genu "R.I.P Michael
( !!" "Imi pare foarte rau" ..etc. si inainte daca ii intrebai despre el iti raspundeau "Cine ma? poponaru ala?"
Cand citesc topicul asta ma apuca nostalgia.Imi aduc aminte de Dan_20 si de siguranta cu care ne spunea ca in 4 videouri se gasesc toate secretele lumii,cum ne spunea el ca Jackson canta despre labari si ca Steaua ar trebui sa asculte muzica bisericeasca in vestiar pentru a capata putere.
Io nu va inteleg ma.... pana a murit majoritatea nu scoteau un cuvant despre monkey jackson.Dupa ce a murit... toata lumea se spargea in figuri cu miscarile lui si cu fraze de genu "R.I.P Michael
( !!" "Imi pare foarte rau" ..etc. si inainte daca ii intrebai despre el iti raspundeau "Cine ma? poponaru ala?"
Ai intrebat si ti s-a raspuns asa? Si inainte nu aveam cum sa vb despre el pentru ca am contul din octombrie 2009 ![]()
Ai intrebat si ti s-a raspuns asa? Si inainte nu aveam cum sa vb despre el pentru ca am contul din octombrie 2009![]()
Ma refer in viata reala...nu pe forum..si da.. am intrebat si mi s-a raspuns asa
L.E Apropo... ...
L.E Apropo...
Stai linistit, se uita dupa 2-3 ani. Asa se intampla cu astia care se trezesc dupa ce moare vreunu ca sunt mari fani. E ca la moda.
Ma refer in viata reala...nu pe forum..si da.. am intrebat si mi s-a raspuns asa
L.E Apropo...'
Pe cine faci tu retardat, bai copile?
Du-te si asculta Tokyo Hotel, taie-ti venele (nu le lasa sa creasca) si lasa-ne pe noi, in durerea nostra! Nu-ti convine, nu intra pe topic. E greu?!
R.I.P MICHAEL JACKSON-THE ONLY KING OF POP-1 YEARWill you be there - Michael Jackson (Live in Bucharest 1992)
Da, 1 an in care am baut mai mult ca niciodata. ![]()
![]()
Pe cine faci tu retardat, bai copile?Du-te si asculta Tokyo Hotel, taie-ti venele (nu le lasa sa creasca) si lasa-ne pe noi, in durerea nostra! Nu-ti convine, nu intra pe topic. E greu?!
Daca nu ascult muzica unui ******* negru care s-a facut alb inseamna ca sunt emolau sau manelar?
Nu te-am facut retardata, i-am facut pe fanaticii aia ******* ...sincer daca ar muri si bill castravetzi a cred ca as fi cel mai fericit ![]()
Da, 1 an in care am baut mai mult ca niciodata.![]()
hai ca asta a fost geniala.
Terminati ba.
Gusturile nu se discuta.
Fiti mai relaxati si apucati-va de baute.viata e mai frumoasa
Da, 1 an in care am baut mai mult ca niciodata.![]()
In cinstea lui. ![]()
Rest in peace pedo-monkey-wannabe white mofo. Mergeti ma de aici cu pedofilu asta. :-J
Cat timp era in viata nu il pupati atata in qr, si acuma vezi doamne, maical :X.
Patetic.
In amintirea lui -> pedobear.