Pe ce lume traiesti frate?
Nu pricepi ca aia nu vin?
Din moment ce Bozovici ala are salariu de 140 de mii la Rapid, crezi ca vine la noi pe 120 de mii?
Ce presiune a pus bergodi pana acum? Pe Tiago l-au luat?
Daca nu au dat 250 de mii cand au cerut aia, nu dau acum 700 cat cere firma de impresariat.
Nu mai poate becalii de presiunea asta. Ce presiune?
Pai daca nu vin jucatorii, nu vine nici bergodi. Ce pierderi are becalii? 0. Il pune antrenor pe teja si gata treaba. Ti se pare ca bergodi e ultima solutie a lui becalii?
Noi am mai discutat despre fotbal. Acum un an ziceai ca sa mai asteptam cu Lacatus. Rezultatele le-ai vazut acum.
Acum zici sa asteptam si cu asta. Unde am mai auzit povestea asta?!
Bergodi e un sclav. O sa fie antrenor atunci cand isi cheama avocatul sau impresarul si isi negociaza un contract solid, contract in care isi stabileste salariul, clauza de reziliere, obiectivele pe termen scurt si lung si conditiile pe care le pune el pentru a putea indeplini aceste obiective. Pana atunci e doar sclav. Sau voluntar(ca sa nu fiu dur). Pentru ca asta face el la Steaua, munca voluntara!