FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Daniel Oprita

«1891011»
ultras steaua17.04.2007 16:09

Oprita un caracter de javra comunitara!

Motanu D17.04.2007 18:31

Cred ca therad-ul ar trebui mutat la 'fost jucatori'...

aburici17.04.2007 20:29

Sincer... nu stiu ceilalti cum gandesc... mie insa nu-mi pare rau ca s-a dus la Dinamo. :-o .. asta atata timp cat locul sau va fi luat de altcineva mai "de Steaua".... mutarea ar fi proasta daca golul lasat in lot nu va fi umplut de altcineva mai bun... sper ca poate vara asta sa se faca o campanie de transferuri mai inspirata si mai buna :!: :!: ....

SteauaToronto15.05.2007 00:37

Oprita a semnat cu Dinamo.

 

Deci topicul a fost mutat la fosti jucatori / antrenori !

c.ronaldo1715.05.2007 11:39

Momentan, Oprita e jucatorul Stelei.

bodanelu15.05.2007 13:15

Poti sa-l consideri ca nu e! :)

puyol15.05.2007 17:51

Doamnelor si domnilor...

 

<a href="http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/index/EXCLUSIV__FOTO__Oprita_in_tricou.html" target="_blank">http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/index/EXCLUSIV__..._in_tricou.html</a>

SteauaToronto15.05.2007 23:16

Un spurcat este Oprita, asta e...

Campionul29.06.2007 22:07

Oprita va fi unul din marcatorii urmatorului Steaua - Dinamo. steagro

Wally30.06.2007 07:43

Da... va marca in proprie poarta! :happy:

Dragoshel30.06.2007 15:20

Va garantez ca Oprita nu are loc in primul 11 al cainilor...

Va sta pe BANCA!

c.ronaldo1730.06.2007 15:36

@Dragoshel

 

Care esti garantia? :biggrin:

Dragoshel30.06.2007 15:38

Oprita = atacant

Niculescu = atacant

Danciulescu = atacant

Bratu = atacant

c.ronaldo1730.06.2007 15:47

Daca ratezi cu poarta goala nu mai inseamna atacant? (Iaaaaniiisss Zicuuu)

Z3US03.07.2007 11:19

A plecat... la rivala de moarte a Stelei... si acum ne zice ca e dinamovist de mic... asa zic toti care pleaca de la o echipa si se duc la alta...

 

Nu prea imi pare rau dupa el... dar era un jucator destul de bun.

tzepelea03.07.2007 15:17

Ce nu ii suport eu pe pupincuristii astia... daca maine se duce la rapid: "am fost rapidist de mic"!

_yang04.07.2007 12:36

Totul pentru bani...

Z3US10.07.2007 20:58

Omul a plecat la Dinamo acuma... Prima declaratie: "Sunt dinamovist de mic".

 

Frate, asa ziceti toti! Daca plecai la FC Vaslui si nu stiai cand e infiintata tu ai fi zis ca esti cu Vasluiul de mic... desi ea e echipa noua...

Dani200512.07.2007 16:20

Eu unul as sterge topicul cu Oprita! :dry:

cristi_mold18.07.2007 07:54

Bine ca s-a dus frate. Ca imi scotea perii albi. E dinamovist de mic. Vezi sa nu. Ii este frica sa nu il injure suporterii. S-a vazut ce caracter are. Bine ca a plecat!

JDERUL18.07.2007 08:23

Ajunge fratilor! Sunt deja 13 pagini de discutii pe seama acestui ratat, nascut talent si ursit sa moara speranta. Pe mine nu ma mai intereseaza nici unde-l vor imprumuta javrele pentru ca in mod sigur nu va prinde primul ,,11" nici chiar daca ar fi unicul atacant din lot.

steaua_gloria18.07.2007 08:59

Ce ma distreaza foarte tare este cand vad la televizor ca se vorbeste despre echipa de vedete a lui Dinamo si il arata si pe Oprita. Pe mine nu m-a suparat faptul ca a plecat de la Steaua, ci faptul ca s-a dus la Dinamo. Il credeam stelist.

Fl0r1nsteaua20.07.2007 16:02

Cand era Oprita la Steaua era imi placea foarte mult de el, dar acum ca a plecat la Dinamo, m-a dezamagit. :angry:

fansteaua4624.07.2007 01:32

Bine ca a plecat! fular-campioniifularsteaua2

Cristocea_24.07.2007 01:50
Cand era Oprita la Steaua era imi placea foarte mult de el, da acuma ca a plecat la Dinamo ma dezamagit. :angry:

 

Lasa... Croitoru e un jucator mai bun!

«1891011»