FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Ps + Pn = L

«123»
ady_ultras09.07.2009 07:15

gay nu, lesbi k e la genul feminin, o peluza , doua peluze =))))))

albanezul09.07.2009 09:56

lasa ma,ca e la modul general.ce,la parada gay vin numai gay si lesbiencele stau deoparte?e iubire de genul gay,pt ca in o peluza,doua peluze gasesti un baiat,doi baieti. :kisstogether:

puyol09.07.2009 10:57

si cu fetili cum ramane? :D

noname09.07.2009 11:02

fetle sa treaca toate pe la noi, nu e panica.

hooltras09.07.2009 13:17
adica..ps+pn=gay love?

 

cand vine din vacanta Vasile ala care a deschis topicul trebuie sa avem o discutie cu el, >:)) , sa ne lamureasca

ady_ultras09.07.2009 23:03

fetele sa trateze peluzele =)))))

zoloz200510.07.2009 20:48

daca love nu e, macar sex sa fie

MarkCortez11.07.2009 17:13

O sa fie sex, dar doar oral. Si nu cu o femeie. CU Jiji.

zoloz200512.07.2009 15:00
O sa fie sex, dar doar oral. Si nu cu o femeie. CU Jiji.

 

Gigi si jandarmii,homosexualii? :-/

ady_ultras12.07.2009 19:09

nu nu , Borcea si Becali

Quetzalcoatl13.07.2009 21:31

As dori sa-mi redea si mie cineva versurile noului cantec (impotriva ciobanoidului) pe care l-au cantat baietii de la Sud in meciul de prezentare. Multumesc.

lbj13.07.2009 23:33

Becali Ciobane

Du-te si lasa-ne

Steaua nu e a ta

Nicicand n-a fost asa

Afara din Ghencea

 

Si-orice s-ar intampla

Acum sa-ti fie clar

Ca nu vom renunta

Pana nu vei pleca

Afara din Ghencea

 

Exact pe ritmul la zeko lopove de la partizan

1on13.07.2009 23:47

Presimt cã o sã aparã cel puțin unul în urmãtoarele 18 ore, care-o sã spunã cã "nu putem fi originali".

MarkCortez14.07.2009 04:18
As dori sa-mi redea si mie cineva versurile noului cantec (impotriva ciobanoidului) pe care l-au cantat baietii de la Sud in meciul de prezentare. Multumesc.

 

Il canta ambele peluze.

Quetzalcoatl14.07.2009 17:50
Becali Ciobane

Du-te si lasa-ne

Steaua nu e a ta

Nicicand n-a fost asa

Afara din Ghencea

 

Si-orice s-ar intampla

Acum sa-ti fie clar

Ca nu vom renunta

Pana nu vei pleca

Afara din Ghencea

 

Exact pe ritmul la zeko lopove de la partizan

 

Multumesc :)

MarkCortez21.07.2009 15:34

Atitudinea celor 2 peluze la meciul cu Ujpest a fost f. buna. S-a incurajat echipa, dar nu a uitat nimeni de jegul din loja. Pacat ca la trib. I si II in continuare vin tot felul de "Voluntari-eni" care n-au nici o treaba cu Steaua.

ady_ultras21.07.2009 15:47

bineeeee .... bai nene, aia de la t1 nu ii obliga nimeni sa cante, ei sunt de parere k asta e treaba peluzelor :oleole:

«123»