gay nu, lesbi k e la genul feminin, o peluza , doua peluze =))))))
gay nu, lesbi k e la genul feminin, o peluza , doua peluze =))))))
lasa ma,ca e la modul general.ce,la parada gay vin numai gay si lesbiencele stau deoparte?e iubire de genul gay,pt ca in o peluza,doua peluze gasesti un baiat,doi baieti. ![]()
si cu fetili cum ramane? ![]()
fetle sa treaca toate pe la noi, nu e panica.
adica..ps+pn=gay love?
cand vine din vacanta Vasile ala care a deschis topicul trebuie sa avem o discutie cu el, >
, sa ne lamureasca
fetele sa trateze peluzele =)))))
daca love nu e, macar sex sa fie
O sa fie sex, dar doar oral. Si nu cu o femeie. CU Jiji.
O sa fie sex, dar doar oral. Si nu cu o femeie. CU Jiji.
Gigi si jandarmii,homosexualii? :-/
nu nu , Borcea si Becali
As dori sa-mi redea si mie cineva versurile noului cantec (impotriva ciobanoidului) pe care l-au cantat baietii de la Sud in meciul de prezentare. Multumesc.
Becali Ciobane
Du-te si lasa-ne
Steaua nu e a ta
Nicicand n-a fost asa
Afara din Ghencea
Si-orice s-ar intampla
Acum sa-ti fie clar
Ca nu vom renunta
Pana nu vei pleca
Afara din Ghencea
Exact pe ritmul la zeko lopove de la partizan
Presimt cã o sã aparã cel puțin unul în urmãtoarele 18 ore, care-o sã spunã cã "nu putem fi originali".
As dori sa-mi redea si mie cineva versurile noului cantec (impotriva ciobanoidului) pe care l-au cantat baietii de la Sud in meciul de prezentare. Multumesc.
Il canta ambele peluze.
Becali CiobaneDu-te si lasa-ne
Steaua nu e a ta
Nicicand n-a fost asa
Afara din Ghencea
Si-orice s-ar intampla
Acum sa-ti fie clar
Ca nu vom renunta
Pana nu vei pleca
Afara din Ghencea
Exact pe ritmul la zeko lopove de la partizan
Multumesc ![]()
Atitudinea celor 2 peluze la meciul cu Ujpest a fost f. buna. S-a incurajat echipa, dar nu a uitat nimeni de jegul din loja. Pacat ca la trib. I si II in continuare vin tot felul de "Voluntari-eni" care n-au nici o treaba cu Steaua.
bineeeee .... bai nene, aia de la t1 nu ii obliga nimeni sa cante, ei sunt de parere k asta e treaba peluzelor ![]()