Ma intrebam daca mai e vreo sansa ca peluzele sa fie unite...sa se cante ca in vremurile bune...
Intreb asta pentru ca sunt unul dintre acei membri de peluza care nu face parte dintr-o brigada, care nu tine ura vre` unui suporter/ grup/ peluza etc..care merge in ambele peluze dupa cum prinde bilet..( sud cel mai frecvent, ps: e mai animat, se canta mai mult)...care vrea sa vada Steaua straluncind si pe teren si in tribune...
Ca o parere personala si poate in necunostinta de cauza cred ca separarea peluzelor a inceput incetul cu incetul odata cu infiintarea brigazilor..si cu dorinta lor de a detine suprematia...Sper sa nu ma insel..
62 Ne vrem clubul inapoi
