Plm mah inpadureacualune..dupa ce postezi tu nu mai pot scrie nimic, pt ca as repeta ce ai scris tu. Ai perfecta dreptate in tot ce ai scris.
La Nord nu o sa se schimbe nimic niciodata. Pt ca pentru unii iubirea pentru culori trece prin portofel.
I-ai trecut cu vederea 1 ani...2..5...dar de 10 ani aceleasi combinatii. Fie ca leader-ul s-a numit Jean, Mustata, Dorin sau mai stiu eu care. Cat sa mai suporti sa vii intr-o peluza in care, cum din pacate bine au zis niste javre, "cel de langa tine poate s-a impacat cu ursu....".
Astept sa vad o coregrafie facuta fara implicarea celor de la Triada si Desant care au ramas la Nord.
Astept sa vad o coregrafie facuta 100% din contributia brigazilor din Peluza.
Astept sa vad cum TOTI cei din primele 8-10 randuri scandeaza impotriva oierului.
Astept....si o sa ma duc draku cu asteptarea mea, ca o ies la pensie.
