FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Ps + Pn = L

«123»
MarkCortez26.06.2009 23:07

Plm mah inpadureacualune..dupa ce postezi tu nu mai pot scrie nimic, pt ca as repeta ce ai scris tu. Ai perfecta dreptate in tot ce ai scris.

La Nord nu o sa se schimbe nimic niciodata. Pt ca pentru unii iubirea pentru culori trece prin portofel.

I-ai trecut cu vederea 1 ani...2..5...dar de 10 ani aceleasi combinatii. Fie ca leader-ul s-a numit Jean, Mustata, Dorin sau mai stiu eu care. Cat sa mai suporti sa vii intr-o peluza in care, cum din pacate bine au zis niste javre, "cel de langa tine poate s-a impacat cu ursu....".

Astept sa vad o coregrafie facuta fara implicarea celor de la Triada si Desant care au ramas la Nord.

Astept sa vad o coregrafie facuta 100% din contributia brigazilor din Peluza.

Astept sa vad cum TOTI cei din primele 8-10 randuri scandeaza impotriva oierului.

Astept....si o sa ma duc draku cu asteptarea mea, ca o ies la pensie.

 

cozmin27.06.2009 21:51

Iar plm tu ma markcorteze pe fiecare subiect,pe fiecare topic iti expui aceleasi idei.Daca ai fi stat la nord in retur ai fi vazut ca poate doar cu exceptia meciurilor cu spurcatii si cu tiganii toata peluza ( inclusiv primele 8 randuri de jos ) a scandat impotriva ciobanului.

albanezul27.06.2009 23:33
celor de la Triada si Desant care au ramas la Nord.

nu mai suntem la Nord..au trecut vremurile..

Bodanel28.06.2009 06:23

@albanezu

 

asta indica faptul ca el e prezent meci de meci la nord.

bodanelu28.06.2009 06:26

@albanezu el spune ca au mai ramas de-ai vostri la nord si nu v-ati mutat in formula completa la sud. :D

Stanici28.06.2009 06:32

Oare ce o fi vrut sa spuna Mark? Ramaneti pe Fcs si veti afla in curand!

cozmin28.06.2009 07:50

pana atunci,publicitate ! :))

rezistenta_ultras28.06.2009 16:55

cortez,te asteapta fanii...

nu ne mai tine in tensiune.

Fane28.06.2009 18:18

Tine-ti aproape...nu stiti ce pierdeti !!!

MoWeed28.06.2009 19:03
Tine-ti aproape...nu stiti ce pierdeti !!!

:D

rezistenta_ultras28.06.2009 19:41

unii cu cartea,Fane cu adolescentele...

nimeni nu e perfect.

old_school_ultras28.06.2009 19:52

nu inteleg,poate sunt mai grea de cap,dar daca este jandarm de ce ii este permis sa posteze?

rezistenta_ultras28.06.2009 19:58
nu inteleg,poate sunt mai grea de cap,dar daca este jandarm de ce ii este permis sa posteze?

probabil pentru ca face "audienta"...sau pentru ca se ia de cine trebuie.

cozmin29.06.2009 01:47

Eventual TINETI aproape..;)

Fane29.06.2009 06:12

Bah..nimic nu stiti..TINE-TI cum zic io` :thumbup:

Stanici29.06.2009 06:50

SOC! Un nebun a aruncat o piatra in lac. Cei zece intelepti stransi nu au reusit nici acum sa recupereze respectiva piatra.

rezistenta_ultras29.06.2009 17:38

daca lasati nebunii sa-si faca de cap pe forum...

Lari04.07.2009 12:37

Interviu cu Ziar din 2007.

 

Cred ca sunt destul de actuale multe din chestiile de acolo.

AdiM04.07.2009 21:03

ahahahhahahahaa ce topic, parca s-ar dezbate alianta pnl pd pe un forum :)))))))

MarkCortez05.07.2009 15:16

Da bine v-am regasit dragi prieteni, reluam transmisiunea.

N-am mai putut sa postez pentru ca a venit dl. colonel Georgescu si mi-a ordonat sa fiu mai amuzant cu baietii de pe net, ca altfel o sa intre la idei si nu o sa mai comunice cu mine.

Ca sa revin..eu ma refeream la bucatica de Triada care a ramas la Nord.

SI ca se apropie meciul cu Ujpest. Am inteles ca nea Jiji mai amana putin renovarea celor 2 peluze, cat sa vada atitudinea lor la meciul de prezentare si la cel cu Ujpest.

 

 

bodanelu05.07.2009 16:43

pai sa o amane... daca a apucat sa vanda abonamente la peluze nu prea mai are ce sa faca.

MarkCortez06.07.2009 13:23

Le-a pus in vanzare. Cred ca a fost o lupta in sufletul lui: ori cu peluzele inchise si cu o gaura in buget, ori cu suporteri in peluze si cu frigiderul plin. Se pare ca a ales frigiderul plin...

lbj06.07.2009 13:29

frigiderul plin oricum il avea, si cu peluzele inchise...frigiderul plin, impreuna cu bani, decat frigiderul plin fara bani

puyol06.07.2009 21:37

niciodata nu am inteles de la ce vine L-ul de la titlul topicului... de la Love? ps+pn=love?

albanezul09.07.2009 06:30

adica..ps+pn=gay love?

«123»