Valeriu Argaseala presedinte la Steaua,
MM Stoica, manager general
Valeriu Argaseală a dezvaluit in emisiunea Recursul Etapei că va deveni presedintele Consiliului de Administratie al Stelei, patronul Ciobanul urmind să se retragă de la conducerea echipei. Directorul economic de pină acum, Iulian Gheorghisor, va deveni vicepresedinte in CA, iar Mihai Stoica va fi noul manager general al Stelei, fostul presedinte dorind să se ocupe doar de latura sportiva
sursa www.gsp.ro
Ce se auzea de mult a devenit realitate.
