FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipele care ar putea juca cu STEAUA in UEFA!

«123»
SSK01.10.2005 17:01

Eu m-as multumi si cu o calificare pur si simplu, daca glorioasa nu se poate.

 

De evitat italienii (ca vorba cuiva de mai sus, p'astia nu-i bate nimeni), nemtii (deh...) si rusii ! In rest am putea pica cu oricine. As prefera iarasi englezi (Middlesborough) ca astora le-o tot coacem de ceva ani, chiar si Slavia Praga (acel 1-4 :evil: ), Basel, Lens (abia i-au batut pe Cluj), Besiktas, PAOK, oricine. Din grupa a cincea, cum romanilor nostri nu le putem face un pocinog, oricine, numa' nu portughezii.

 

Oricum, cel mai important va fi repartizarea meciurilor : cu cine jucam acasa si cu cine in deplasare. Si again : nu italieni, nu nemti, nu rusi !

steaua_forewer01.10.2005 21:04

o grupa buna : besiktas , paok salonic , dnepr , Steaua , tromso

I.N.Money02.10.2005 07:08

Sa stii ca s-ar putea sa avem un avantaj daca jucam cu o echipa ex-sovietica....Oleg vrea sa se afirme...si normal ca in gandul lui ar vrea sa antreneze nationala Ucrainei sau Rusiei

weber_p02.10.2005 08:17

Vreti sa nu cadem cu Zenga ca nu stiu ce! Eu vreau sa-l batem pe Zenga si sa-i aratam ca nu il el a stat valoarea Stelei de anul trecut!

As vrea sa prindem niste echipe cat de cat accesibile! Nu stiu pe cine nu ma intereseaza tot ce vreau e sa avem meciurile mai grele acasa ca in Ghencea e cam greu sa nu luam 3 puncte! Putea sa vina si Real-Madrid ca nu as baga mana in foc ca pleca cu mai mult de 1 punct de aici!!

Avem valoare sa fim de doua ori consecutiv in grupele UEFA!!

alex_lef02.10.2005 08:31

indiferent de adversar putem invinge acasa pe oricine(mai putin sevilla care ne omoara pe unde ne prinde)

,iar in deplasare cred ca vom scoate 2 pct. cel putin (la cum suna msg meu deja terminam pe locul 1 in grupa :D )

PS:sunt curios cum se vor descuraca d.... si r....

:twisted:

sorin_77702.10.2005 11:01
Eu as vrea asa:

 

As Roma

PAOK Salonic

Steaua Rosie

Viking

 

Cu roma si Steaua rosie acasa   8)

 

EXCELENTA ALEGERE... sustin cele spuse...

Il vreau pe Zenga in Ghencea si il vreau invins la scor... Nu s-ar supara pentru ca tine mai mult cu noi decat cu sarbii :wink:

I.N.Money02.10.2005 11:03

Bai ce tot aveti cu Sevilla...ca vad ca nu ami joaca ..au plecat si aia 2 la real....sa picam cu ei si sa jucam la ei...ne intoarcem pe un stadion asa drag noua 8)

zarboss03.10.2005 05:47

vad ca il doresti pe Zenga in Ghencea.. nu cred ca ar fi prea bine pentru noi... Zenga cunoaste echipafoarte bine asa ca nu cred ca am avea meci usor cu el.. si in plus nu avem de ce sa ne dorim vreo revansa .. ca nu exista nici una

alex_lef04.10.2005 04:37

nu stiu de ce tot spuneti ca ne e frica de Zenga batem Steaua rosie Zenga va fi surprins de noi acum echipa sa schimbat foarte mult de la plecarea lui asa ca nu ma ingrijoreaza faptul ca vom cadea cu el PS:Ia ganditi-va un pic suntem cu Zenga in grupa si avem ultimul meci la belgrad si ambele echipe au nevoie de 1 pct pt calificare :lol: ce ar face Zenga?

zarboss04.10.2005 05:11
nu stiu de ce tot spuneti ca ne e frica de Zenga batem Steaua rosie Zenga va fi surprins de noi acum echipa sa schimbat foarte mult de la plecarea lui asa ca nu ma ingrijoreaza faptul ca vom cadea cu el PS:Ia ganditi-va un pic suntem cu Zenga in grupa si avem ultimul meci la belgrad si ambele echipe au nevoie de 1 pct pt calificare  :lol: ce ar face Zenga?

ar castiga meciul

zarboss04.10.2005 05:15

totusi sa avem rabdare ca o sa aflam peste 2 ore cu cine o sa dam piept in UEFA

strezahuzum04.10.2005 06:24

Cea mai buna varianta :

Urna 1 : Besiktas

Urna 2 : FC Basel sau Slavia Praga

Urna 3 : Bolton Wanderers sau Dniepr Dnipropetrovsk

Urna 5 : Oricare din echipele scandinave.

 

Parerea mea ...

alex_lef04.10.2005 06:30

Eu am vrut sa zic ca Zenga ne poate ajuta intr-un fel sau altul atat (asa cred eu)

sorin_77704.10.2005 06:47

mai sunt 7 minute... pana la verdict...

vreau meciuri tari... ca in slabe m-am convins :cry:

sorin_77704.10.2005 06:49
vad ca il doresti pe Zenga in Ghencea.. nu cred ca ar fi prea bine pentru noi... Zenga cunoaste echipafoarte bine asa ca nu cred ca am avea meci usor cu el.. si in plus nu avem de ce sa ne dorim vreo revansa .. ca nu exista nici una

 

revansa fata de Zenga sunt golurile LIPSA care au fost in returul campionatului intern... Sa le primeasca el cu Steaua Rosie Belgrad in UEFA de la noi pe Ghencea :lol:

I.N.Money04.10.2005 06:50

Parca vad ca vine Shahktar sau Steaua Rosie...

alex_lef04.10.2005 06:53

sa vina roma!!!

alex_lef04.10.2005 06:54

Cred ca da pa eurosport in direct(adik sigur da)

alex_lef04.10.2005 06:55

aveti amotii acum?? io nu prea :D

ADRIAN PACURAR04.10.2005 06:55

Gata incepe!

alex_lef04.10.2005 06:56

suntem prim i in urna noastra

alex_lef04.10.2005 07:02

a pai mai are pana la noi

strezahuzum04.10.2005 07:18

Grupa H e bunicica... Bolton si Besiktas sunt echipe ce pot fi invinse, inclusiv pe terenul lor..

ADRIAN PACURAR04.10.2005 07:21

Herta , Lens , Sampdoria ...

alex_lef04.10.2005 07:21

la prima vedere e greu da ne descuracam noi

«123»