Eu m-as multumi si cu o calificare pur si simplu, daca glorioasa nu se poate.
De evitat italienii (ca vorba cuiva de mai sus, p'astia nu-i bate nimeni), nemtii (deh...) si rusii ! In rest am putea pica cu oricine. As prefera iarasi englezi (Middlesborough) ca astora le-o tot coacem de ceva ani, chiar si Slavia Praga (acel 1-4 :evil: ), Basel, Lens (abia i-au batut pe Cluj), Besiktas, PAOK, oricine. Din grupa a cincea, cum romanilor nostri nu le putem face un pocinog, oricine, numa' nu portughezii.
Oricum, cel mai important va fi repartizarea meciurilor : cu cine jucam acasa si cu cine in deplasare. Si again : nu italieni, nu nemti, nu rusi !
