FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dilema: Steaua La Urziceni

«12346»
DelPiero1024.05.2009 11:13

Chit ca ne 'lasam' sau nu,Urziceniul tot ne bate.Asa cum sper sa bata azi pe dinamu. ;)

Tavi stelistu bm24.05.2009 11:35

mda , ne cam bat , sau facem egal cu ei , dar ar fi frumos sa vedem ca bate azi pe Dinamo , desi slabe sanse ...

anti gigi24.05.2009 11:38

urziceniul sa ia campionatul....macar atat putem face

danimarcu24.05.2009 11:45

Fara indoiala ca Steaua trebuie sa joace mereu cinstit.

Totusi,cred ca dilema acestui topic este doar in capetele noastre.Nu cred ca Steaua ar putea emite pretentii sa castige la Urziceni,la ce joaca momentan...

Jucam cinstit si pierdem,asta se va intampla.

Melku24.05.2009 12:44

Fara indoiala Steaua trebuie sa dea meciul asta celor de la Urziceni. Doar asa as simti ca exista dreptate in tara asta, doar asa ar fi contracarate manevrele militiene a celor de la Dinamo (vezi meciuri castigate cu arbitrii, decizii tampite pe la comisii, etc.). Anul asta pudelii nu s-au dat inapoi de la nimic si imi doresc din tot sufletul sa piarda campionatul, NU merita sa se duca in CL direct o echipa care a fost eliminata de Elfsborg, 17 Nentori, Knattspyrnufelag ! Nu merita ca rusinea si jena fotbalului romanesc sa se duca in CL unde fotbalul nu se joaca pe la arbitrii sau comisii. Sa rateze campionatul si sa se desfinteze odata cosmarul asta de echipa.

ytse jam24.05.2009 14:45

eu creca Steaua o sa joace corect in ultima etapa numai si numai daca va mai avea sanse la Europa League. daca nu o sa mai aibe sanse nu cred ca or sa joace pe bune. daca totusi creditorul vrea ca Steaua sa joace corect, ar fi bine sa inceapa meciul cu strainii echipei, plus Banel. meciul ar trebui inceput cu cei ce vor sa se afirme, cu Tiago care trebuie sa demonstreze pana in ultima clipa ca merita sa fie cumparat definitiv (si merita din plin), cu Dayro (care chiar daca e praf, probabil ca juca la rupere), si eventual cu tinerii Filip, Tudose, sau Bicfalvi.

 

am indoieli, dar daca echipa campioana va fi decisa de acest meci, mi-as dori ca Steaua sa piarda. bine, in ce hal am ajuns acum, chiar imi doresc sa pierdem ambele meciuri, poate asa isi va da seama antrenorul principal ca este muci cel putin ca antrenor...

iNsTiGaToR24.05.2009 14:52

pentru prima oara cand zic(si sper ca si ultima) ca vreau ca o echipa sa bata Steaua

hai Unirea,nu lasa javrele sa intre in UCL

Bombonel9424.05.2009 17:42

goooool urzicenii:X:X Steaua mai bine ar pierde la Urziceni ca sa nu ia Dinamo campionatu;) :thumbdown:

r3fl3x24.05.2009 18:30

pe langa faptul ca este 1-0 mai au avut si multe ocazii ... sper sa nu de-a maidanezii gol in ultimile 2-3 minute....

ady_ultras24.05.2009 18:37

am emotii la fel de mari ca la finalul meciului de pe riverside,nici nu vreau sa stiu prea multe pana nu se termina meciul .. pronostic 1, hai Unirea

andrey_ptm_steaua24.05.2009 19:07

frumoasa aceasta echipa a unirii...bradan fundasul stanga e mai tehnic decat toti stelistii la un loc...**** dINAM0

Alexandru H.24.05.2009 19:08

Mai e vreo dilema? Pierdem si daca vrem si daca nu vrem...

rLz24.05.2009 19:12

ESTE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MAMA CE FERICIT SUNT !!!!!!!!!!!!!! MA IMBAT !!!!!!!!!!!!!!!!! abia astept sa vad declaratia lu Borcea HAHAHAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

dupa acest sezon compromis, mai avem un singur vis , titlul javrelor sa`l luati si sai bateti pe spurcati!!HAI Unirea!!

 

rezistenta_ultras24.05.2009 19:13

ole ole , ole ola , aplaudati campioana !

 

DATI-LE MECIUL!

fedora24.05.2009 19:19

Dati-mi voie sa fiu frustrat: HAI Unirea!!!

zob7924.05.2009 19:21

Sa pierdem la Urziceni cu 0-1 in minutul 90, ca sa crape toti maidanezii din groapa si din custile de pretutindeni.

Bombonel9424.05.2009 19:28

Dinamo e la mana Stelei!!!

mai bine ratam europa decat sa ia Dinamo campioantu..si asa la cum joaca Steaua nu cred ca luam 6 pct in ultimile doua etape..asta e..mergem inainte:)poate la anul fular-campionii

Deliric124.05.2009 19:28

multumesc Urziceni

 

dinam0 :finger:

bestcormo24.05.2009 19:34

Fara discutie Steaua trebuie sa piarda la Urziceni cu orice pret..

Sa nu uitam cum anul trecut toate echipele au tras pt CFR in retur..in frunte cu Dinamo.. e momentul revansei..

Oricum in cupele europene nu ajungem pt ca n-avem cum s-o batem pe Craiova etapa viitoare.. si decat sa ne facem de ras si-n europa mai bine stam acasa si ii suflam si titlul lui Dinamo.. ;)

redondo24.05.2009 19:38

Parca daca se joaca pe bune nu bate oricum Urziceni...

bestcormo24.05.2009 19:39

si asta-i adevarat..:)

chiar daca se va juca 100% pe teren, in mod normal tot Urziceniul va castiga..

rezistenta_ultras24.05.2009 19:46

puneti un articol pe prima pagina legat de noua campioana sa pornim petrecerea online.

bodanelu24.05.2009 19:48
Fara discutie Steaua trebuie sa piarda la Urziceni cu orice pret..

Sa nu uitam cum anul trecut toate echipele au tras pt CFR in retur..in frunte cu Dinamo.. e momentul revansei..

Oricum in cupele europene nu ajungem pt ca n-avem cum s-o batem pe Craiova etapa viitoare.. si decat sa ne facem de ras si-n europa mai bine stam acasa si ii suflam si titlul lui Dinamo.. ;)

 

BAaaaaahhhhh, trezirea! Voi sunteti stelisti sau anti-spurcati? Bag **** si in Dinamo si in Urziceni. NU ma intereseaza ce fac ei, pe mine ma intereseaza ce face Steaua!

 

 

URAAAAA uraaaaa, sa ne bucuram.. sa fie fericire.. sa curga samapania...

 

 

bag **** in Urziceni...

vlad24.05.2009 19:50
Dati-mi voie sa fiu frustrat: HAI Unirea!!!

Frustratule!

Mai ai loc de inca unul langa tine? :)

Ce s-o mai zguduim? Sa bata Urziceni pe bune,pe ne-bune pe Steaua.Sa crape Piticul Porno si Borcea!

Aduceti-va aminte ce-au facut javrele anul trecut!

Au stat capra cu CFR si si-au rupt gatul cu noi!

V-a placut cum v-a "mitraliat" Bratu????

Sa vedeti ce de rugaminti va primi Nea Gigi de la Piticul Porno si varul Giovani!

Dar ,repet,sper sa papam bataie cu orice pret! Eu nu -l mai vreau pe Cioban in Ghencea! Mi se rupe si de CL si de Europa League cu Ciobanul si pe banca si in loja!

 

Nu vreau sa castige Dinamo campionatul si sa plece Ciobanul de la Steaua! Chiar sunt frustrat?????

rezistenta_ultras24.05.2009 19:53

ma alatur si eu grupului de "frustrati"...

«12346»