Chit ca ne 'lasam' sau nu,Urziceniul tot ne bate.Asa cum sper sa bata azi pe dinamu. ![]()
Chit ca ne 'lasam' sau nu,Urziceniul tot ne bate.Asa cum sper sa bata azi pe dinamu. ![]()
mda , ne cam bat , sau facem egal cu ei , dar ar fi frumos sa vedem ca bate azi pe Dinamo , desi slabe sanse ...
urziceniul sa ia campionatul....macar atat putem face
Fara indoiala ca Steaua trebuie sa joace mereu cinstit.
Totusi,cred ca dilema acestui topic este doar in capetele noastre.Nu cred ca Steaua ar putea emite pretentii sa castige la Urziceni,la ce joaca momentan...
Jucam cinstit si pierdem,asta se va intampla.
Fara indoiala Steaua trebuie sa dea meciul asta celor de la Urziceni. Doar asa as simti ca exista dreptate in tara asta, doar asa ar fi contracarate manevrele militiene a celor de la Dinamo (vezi meciuri castigate cu arbitrii, decizii tampite pe la comisii, etc.). Anul asta pudelii nu s-au dat inapoi de la nimic si imi doresc din tot sufletul sa piarda campionatul, NU merita sa se duca in CL direct o echipa care a fost eliminata de Elfsborg, 17 Nentori, Knattspyrnufelag ! Nu merita ca rusinea si jena fotbalului romanesc sa se duca in CL unde fotbalul nu se joaca pe la arbitrii sau comisii. Sa rateze campionatul si sa se desfinteze odata cosmarul asta de echipa.
eu creca Steaua o sa joace corect in ultima etapa numai si numai daca va mai avea sanse la Europa League. daca nu o sa mai aibe sanse nu cred ca or sa joace pe bune. daca totusi creditorul vrea ca Steaua sa joace corect, ar fi bine sa inceapa meciul cu strainii echipei, plus Banel. meciul ar trebui inceput cu cei ce vor sa se afirme, cu Tiago care trebuie sa demonstreze pana in ultima clipa ca merita sa fie cumparat definitiv (si merita din plin), cu Dayro (care chiar daca e praf, probabil ca juca la rupere), si eventual cu tinerii Filip, Tudose, sau Bicfalvi.
am indoieli, dar daca echipa campioana va fi decisa de acest meci, mi-as dori ca Steaua sa piarda. bine, in ce hal am ajuns acum, chiar imi doresc sa pierdem ambele meciuri, poate asa isi va da seama antrenorul principal ca este muci cel putin ca antrenor...
pentru prima oara cand zic(si sper ca si ultima) ca vreau ca o echipa sa bata Steaua
hai Unirea,nu lasa javrele sa intre in UCL
goooool urzicenii:X:X Steaua mai bine ar pierde la Urziceni ca sa nu ia Dinamo campionatu;) ![]()
pe langa faptul ca este 1-0 mai au avut si multe ocazii ... sper sa nu de-a maidanezii gol in ultimile 2-3 minute....
am emotii la fel de mari ca la finalul meciului de pe riverside,nici nu vreau sa stiu prea multe pana nu se termina meciul .. pronostic 1, hai Unirea
frumoasa aceasta echipa a unirii...bradan fundasul stanga e mai tehnic decat toti stelistii la un loc...**** dINAM0
Mai e vreo dilema? Pierdem si daca vrem si daca nu vrem...
ESTE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MAMA CE FERICIT SUNT !!!!!!!!!!!!!! MA IMBAT !!!!!!!!!!!!!!!!! abia astept sa vad declaratia lu Borcea HAHAHAHA
dupa acest sezon compromis, mai avem un singur vis , titlul javrelor sa`l luati si sai bateti pe spurcati!!HAI Unirea!!
ole ole , ole ola , aplaudati campioana !
DATI-LE MECIUL!
Dati-mi voie sa fiu frustrat: HAI Unirea!!!
Sa pierdem la Urziceni cu 0-1 in minutul 90, ca sa crape toti maidanezii din groapa si din custile de pretutindeni.
Dinamo e la mana Stelei!!!
mai bine ratam europa decat sa ia Dinamo campioantu..si asa la cum joaca Steaua nu cred ca luam 6 pct in ultimile doua etape..asta e..mergem inainte:)poate la anul ![]()
multumesc Urziceni
dinam0 ![]()
Fara discutie Steaua trebuie sa piarda la Urziceni cu orice pret..
Sa nu uitam cum anul trecut toate echipele au tras pt CFR in retur..in frunte cu Dinamo.. e momentul revansei..
Oricum in cupele europene nu ajungem pt ca n-avem cum s-o batem pe Craiova etapa viitoare.. si decat sa ne facem de ras si-n europa mai bine stam acasa si ii suflam si titlul lui Dinamo.. ![]()
Parca daca se joaca pe bune nu bate oricum Urziceni...
si asta-i adevarat..![]()
chiar daca se va juca 100% pe teren, in mod normal tot Urziceniul va castiga..
puneti un articol pe prima pagina legat de noua campioana sa pornim petrecerea online.
Fara discutie Steaua trebuie sa piarda la Urziceni cu orice pret..Sa nu uitam cum anul trecut toate echipele au tras pt CFR in retur..in frunte cu Dinamo.. e momentul revansei..
Oricum in cupele europene nu ajungem pt ca n-avem cum s-o batem pe Craiova etapa viitoare.. si decat sa ne facem de ras si-n europa mai bine stam acasa si ii suflam si titlul lui Dinamo..
BAaaaaahhhhh, trezirea! Voi sunteti stelisti sau anti-spurcati? Bag **** si in Dinamo si in Urziceni. NU ma intereseaza ce fac ei, pe mine ma intereseaza ce face Steaua!
URAAAAA uraaaaa, sa ne bucuram.. sa fie fericire.. sa curga samapania...
bag **** in Urziceni...
Dati-mi voie sa fiu frustrat: HAI Unirea!!!
Frustratule!
Mai ai loc de inca unul langa tine? ![]()
Ce s-o mai zguduim? Sa bata Urziceni pe bune,pe ne-bune pe Steaua.Sa crape Piticul Porno si Borcea!
Aduceti-va aminte ce-au facut javrele anul trecut!
Au stat capra cu CFR si si-au rupt gatul cu noi!
V-a placut cum v-a "mitraliat" Bratu????
Sa vedeti ce de rugaminti va primi Nea Gigi de la Piticul Porno si varul Giovani!
Dar ,repet,sper sa papam bataie cu orice pret! Eu nu -l mai vreau pe Cioban in Ghencea! Mi se rupe si de CL si de Europa League cu Ciobanul si pe banca si in loja!
Nu vreau sa castige Dinamo campionatul si sa plece Ciobanul de la Steaua! Chiar sunt frustrat?????
ma alatur si eu grupului de "frustrati"...