FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel Mai Slab Jucator Al Stelei In Acest Sezon

«123»
Bombonel9420.05.2009 16:13

Dayro Moreno si Litu!! a si sa nu uitam Lovin!!

mountytoma21.05.2009 06:07

1. Dayro

2. Semedo

3. Ogararu

 

 

SteauaB21.05.2009 06:31

Cel mai slab este si o sa fie mereu Nicolita!

 

Nu inteleg cum jucatori anti talentati sunt atit de apreciati in tara asta...

JDERUL21.05.2009 06:42

Cel mai slab jucator este jjjj.Datorita ,,jocurilor" sale am ajuns unde am ajuns!

ytse jam21.05.2009 10:20

Dayro mi se pare cel mai praf

r3fl3x21.05.2009 11:36

Dayro :|

mikica21.05.2009 12:21
:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers: Dayro
Robinson Rufay Zapata22.05.2009 02:17
jucator care nu a prea primit sanse sa arate ce stie :thumbsup:

 

Exact ;) Dar totusi Stancu nu a fost cel mai slab :D

gio_stgloria22.05.2009 11:16
The one and only Lovin!

 

Lovin ? Tu gandesti macar putin ? deci din cauza lui Lovin nu merge jocul Stelei nu ? vai de capul vostru...

razvan2822.05.2009 13:08

1. Semedo

2. Dayro

3. Lovin

Marius22.05.2009 13:18
Si Andrei Ionescu ce e? :P

 

Hai ma, cat a jucat Ionescu? :)

gio_stgloria22.05.2009 15:31

Totusi , eu ma amuz cand vad ca dati vina pe Lovin . El nu se ocupa cu creatia, si nici nu trebuie, el chiar trebuie sa dea pase inapoi. Dupa parerea mea Lovin chiar si-a facut jocul.

Daca e sa gasim vinovati , vom gasi : Dayro Moreno, JC Toja, Antonio Semedo. Astia trebuiau sa creeze si sa dea mingi bune pentru atacanti , NU Lovin ! Vad ca ganditi ca o adevarata turma . bv !

se7en22.05.2009 18:01

Stancu teapa? e golgheter, pana acum ne plangeam ca n-aveam jucator care sa treaca de 10 goluri si acum avem 2 si ambii nu-s buni.

 

Semedo cel mai slab, urmat de Nicolita si Dayro.

Robinson Rufay Zapata22.05.2009 19:41
Avand in vedere ca lumea de pe aici se supara ca il scot (scoatem) tap ispasitor pe Dayro Moreno , creez acest topic pentru a critica sau lauda jucatorii Stelei dupa acest sezon ratat.

 

Un top a celor mai slabi jucatori dupa opinia mea ar fi:

1. Dayro Moreno

2. Semedo

3. Nicolita

4. Toja

5. Goian/ Ghionea

 

 

Goian si Ghionea mi-au confirmat ca sunt unii din cei mai slabi jucatori din acest sezon a Stelei.

Ronnie22.05.2009 19:52
Totusi , eu ma amuz cand vad ca dati vina pe Lovin . El nu se ocupa cu creatia, si nici nu trebuie, el chiar trebuie sa dea pase inapoi. Dupa parerea mea Lovin chiar si-a facut jocul.

Daca e sa gasim vinovati , vom gasi : Dayro Moreno, JC Toja, Antonio Semedo. Astia trebuiau sa creeze si sa dea mingi bune pentru atacanti , NU Lovin ! Vad ca ganditi ca o adevarata turma . bv !

 

Pai de-asta joaca Lovin la Steaua. Ca oamenii din conducere gandesc ca tine. Inchizatorul NU trebuie sa stie sa dea pase in fata, el trebuie sa distruga!!! Sigur ca da!!! De-asta am ajuns o tara de distrugatori.

 

Bai, un mijlocas central daca nu stie sa dea o pasa printre, o pasa cu exteriorul, un sut plasat atunci e praf.

ssilviu_1922.05.2009 21:12

1 Semedo

2 Nicolita

3 Zapata

4 Lovin

5 Goian(in seara asta mai ales,a jucat execrabil.cred ca ii sta capul doar la transferuri in straianatate si uita sa-si mai faca treaba)

SteauaB22.05.2009 21:26

Nicolita a fost si este cel mai slab jucator din istoria Stelei..

Fan FC Steaua22.05.2009 21:38
Nicolita afost, si este cel mai slab jucator din istoria Stelei..

 

Nu exagera.... cel mai slab jucator din ultimii 10 ani, este Dayro MORENO, urmat de TOJA, albert duro, portarul Carlos, "atacantul" surdu...si mai sunt... Nicolita e undeva pe la jumate... dar puteai tu sa zici ceva de jucatorii straini?

f234567k22.05.2009 23:06

Dorin Goian, clar.

redondo23.05.2009 00:05

Adevarat ca e greu sa alegi intre Nicolita si Lovin...sunt incredibil de echilibrati.

Robinson Rufay Zapata23.05.2009 07:09
1 Semedo

2 Nicolita

3 Zapata

4 Lovin

5 Goian(in seara asta mai ales,a jucat execrabil.cred ca ii sta capul doar la transferuri in straianatate si uita sa-si mai faca treaba)

 

 

Zapata? Cine a facut omule ca scorul sa ramana doar 0-1? Stiu ca la portari gafele se vad. Dar tu nu le vezi pe a lui Dayro sau Ghionea? Doamne ce oameni!!! Ce tara!!! Ce Oameni!!!

zetroc23.05.2009 18:34
Totusi , eu ma amuz cand vad ca dati vina pe Lovin . El nu se ocupa cu creatia, si nici nu trebuie, el chiar trebuie sa dea pase inapoi. Dupa parerea mea Lovin chiar si-a facut jocul.

Daca e sa gasim vinovati , vom gasi : Dayro Moreno, JC Toja, Antonio Semedo. Astia trebuiau sa creeze si sa dea mingi bune pentru atacanti , NU Lovin ! Vad ca ganditi ca o adevarata turma . bv !

 

Eu nu cred ca tu vezi bine . Lovin e un jucator mediocru , nu si-a facut niciodata treaba , si nici nu o sa si-o faca vreodata pentru ca mai mult nu poate . In schimb , Toja e un jucator bun , care incet incet a crescut in joc , si incepe sa se vada valoarea . Daca nu cunosti fotbalul nu vorbi , pentru ca nu vorbesti bine :)

iNsTiGaToR24.05.2009 07:45

Dayro(se misca in reluare),carBunel laOlitza (centrari in parcarea stadionului),Lovin(PRAF,PRAF si iarasi PRAF),Semedo(face jogging pe teren)

cam asta ar fi totul meu din sezonu asta

defapt daca stai sa te gandesti nici un jucator na jucat nimic sezonu asta...exceptie fac Kapetanos,Stancu si Szekely

zloty24.05.2009 08:36

Cel mai slab e Banel si nu doar sezonu asta de vreo 2-3 ani e asa, in aceeasi situatie e si Lovin.

Nyghty24.05.2009 10:24

Cel mai prost jucator...ciobanul! In rest,sa revenim la favoritii nostri:Bulanel,L0vit,Semedo,Toja,Dayro Moreno si lista poate continua...

«123»