FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel Mai Slab Jucator Al Stelei In Acest Sezon

«123»
Robinson Rufay Zapata19.05.2009 16:08

Avand in vedere ca lumea de pe aici se supara ca il scot (scoatem) tap ispasitor pe Dayro Moreno , creez acest topic pentru a critica sau lauda jucatorii Stelei dupa acest sezon ratat.

 

Un top a celor mai slabi jucatori dupa opinia mea ar fi:

1. Dayro Moreno

2. Semedo

3. Nicolita

4. Toja

5. Goian/ Ghionea

Ronnie19.05.2009 16:14

Mai degraba deschideai un topic cu cel mai bun jucator. Asa, sunt prea multi pentru a se face un sondaj.

Robinson Rufay Zapata19.05.2009 16:17
Mai degraba deschideai un topic cu cel mai bun jucator. Asa, sunt prea multi pentru a se face un sondaj.

 

M-am gandit la asta , dar pe cine sa alegi? In afara de Kapetanos care a jucat constant bine , si Tiago , eu un altul nu vad sa-l pun in topul celor buni :D

Ronnie19.05.2009 16:22

Pai tocmai :) Restul au fost praf. La topul ala scris de tine ar trebui sa il pui si pe Zapata (nu tu:D).

Robinson Rufay Zapata19.05.2009 16:28
Pai tocmai :) Restul au fost praf. La topul ala scris de tine ar trebui sa il pui si pe Zapata (nu tu:D).

 

Nu pot sa-l pun pe Zapata , nu ma lasa :wub::P Acum serios , Zapata a facut si meciuri bune. In retur chiar a aparat bine.

Melku19.05.2009 16:30

Semedo + Dayro

maye19.05.2009 16:40

ciobanul.

Robinson Rufay Zapata19.05.2009 16:44
ciobanul.

 

Asta are ceva sezoane de cand e intr-o forma slaba :))

cred in steaua mea19.05.2009 16:45

Dayro, Semedo, Nicolita, Lacatus, Fecali si compania.

redondo19.05.2009 18:24

The one and only Lovin!

pcsbb20.05.2009 07:48

Nicolita,Dayro(catastrofa),Semedo,Lovin-nu au ce cauta la Steaua!In schimb Toja a mai miscat,macar ca alearga mai dribleaza,mai recupereaza,macar incearca dar Dayro nici macar nu incearca.

red&blue_boy20.05.2009 07:51

Becali!!! :laugh: Dayro,Lovin. Si dezamagit de prestatia lui Goian,partial Ghionea,Ogararu.Asteptam mai mult barem de la ei.

ady_ultras20.05.2009 08:18

Lovin + Dayro + Semedo + zapata + Ghionea = :hump: in grup sponsorizeaza ciobanul aceasta productie

bijoux_bz20.05.2009 08:38

raspunsul nu poate fi decat unul: Lacatus.

maye20.05.2009 09:16
Asta are ceva sezoane de cand e intr-o forma slaba :))

Nu are cateva sezoane.Asa s-a nascut.

strezahuzum20.05.2009 09:37

Lovin, Nicolita, Moreno, Stancu, Semedo, in ordinea asta. Ultimii 3 ar mai merita pastrati sa vedem ce scoate un nou antrenor din ei si daca nici pana la iarna nu se vede vreun progres, sa zboare.

George Stan20.05.2009 09:52

Pentru primul sezon la Steaua, la o varsta destul de frageda, cred ca Stancu nu a dezamagit, a marcat 10 goluri pana la urma. E drept ca ne asteptam la mai mult insa ganditi-va la alte tinere talente care s-au erodat total in perioada lui oaie.

strezahuzum20.05.2009 10:08

Stancu e nascut pe 28 iunie 1987. Adica e aproape de 22 de ani. Nu mi se pare chiar asa de tanar - Laca avea 19 ani cand a venit, dar a intrat si a facut ravagii, nu ca "marea speranta". Dumitrescu dadea peste 20 de goluri prin 92-94 cand era de aceeasi varsta (sau aproape), Ilie Stan cam tot atatea. Astia jucau de mancau terenul, iar faptul ca erau tineri era un stimulent, nu eterna scuza.

Melku20.05.2009 10:46

Antrenorii nostri sunt niste fricosi si nu au incredere in tineri, cand o sa vedem si noi pe teren un pusti de 17 ani si nu doar articole prin ziare cum ca sunt mari sperante? Cand antrenorii o sa aiba incredere in ei, in capacitatea lor de a integra in prima echipa, or sa prind si ei incredere, tupeu. Pana atunci, ii tinem pe banca si ii vedem tot tineri la 21, 22, 23 ani si jucam cu dinozauri ca P.Marin.

KERATOCONUS20.05.2009 12:42
ciobanul.

 

Dupa parerea mea, ciobanul si-a atins varful de forma in returul sezonului trecut, iar in sezonul asta a urmat un recul. Dar, sa revenim la "oile" noastre de pe gazon. Cel mai slab jucator al Stelei in acest sezon este: Robinson Rufay Zapata...o spun cu parere de rau insa, nu pot uita ca am pierdut multe puncte importante din cauza gafelor lui.

Marius20.05.2009 12:55

Stancu... vai de el saracau', teapa pentru Gigel :D

Robinson Rufay Zapata20.05.2009 14:18
Stancu... vai de el saracau', teapa pentru Gigel :D

 

Si Andrei Ionescu ce e? :P

mircea_1020.05.2009 14:33
Si Andrei Ionescu ce e? :P

 

jucator care nu a prea primit sanse sa arate ce stie :thumbsup:

Bogdan4Steaua20.05.2009 16:05

Locul 1: Lovin

Locul 2: Semedo

Locul 3: Dayro

MoWeed20.05.2009 16:08

Dayro si Semedo la egalitate. De la ei ma asteptam la ceva, spre deosebire de Banel si Lovin

«123»