Avand in vedere ca lumea de pe aici se supara ca il scot (scoatem) tap ispasitor pe Dayro Moreno , creez acest topic pentru a critica sau lauda jucatorii Stelei dupa acest sezon ratat.
Un top a celor mai slabi jucatori dupa opinia mea ar fi:
1. Dayro Moreno
2. Semedo
3. Nicolita
4. Toja
5. Goian/ Ghionea
