Marcule esti beat? Acum la ora asta? Valentin era angajat? Tu ai fata sa vorbesti de Vadim? Din punctul meu de vedere poti sa zici ce ai chef de Becali.Dar nu de Vadim,care e unul dintre cei mai destepti si cititi oameni pe care i-a avut aceasta tara.
Valentin era ANGAJAT al Institutului de cercetare de la Turnu Magurele.
Vadim este intr-adevar un om citit, dar este un jeg. Iti dai seama ce caracter are cand vezi cum se porcaieste cu lumea din politica. Dimpotriva, acest om care se poate pupa cu un om pe care-l injura acu cateva luni, nu are ce cauta in viata publica. Daca era intr-adevar un om cult, nu recurgea la asemenea jigniri.
Apropo, mi-se pare o jignire la adresa romanilor care poseda creier, ca un om care l-a lins in fund pe Ceausescu sa faca acum pe dizidentul si pe nationalistul...
Este o jignire la adresa oamenilor de valoare pe care i-a avut tara asta sa-l pui pe Vadim in grupul lor.
PS: Fara off-topic, nu discutam despre Vadim aici
