Pai Temuri Ketsbaia e omul care a dus Anorthosis in premiera in grupele CL, unde au facut niste meciuri foarte bune, nu s-au facut de ras cu alte cuvinte. Aceeasi "anonimi" i-au lasat acasa pe cei de la CFR Cluj intr-un duel pentru Cupa UEFA. Este un antrenor cu REZULTATE, deci nu are ce cauta la noi. Noi punem doar fosti jucatori de la noi. Ce sa iti mai spun? Ca a jucat chiar si la Newcastle United? Nu este un anonim.
Inca un lucru doream sa mentionez. Sigur ca nu este normal ca un antrenor sa fie schimbat in timpul unui sezon sau la jumatate si ar trebui sa ne orientam spre politica din Anglia DAR sa nu uitam ca acei antrenori chiar sunt valorosi. Degeaba il tii pe Lacatus 5 sezoane pentru ca nu o sa faca nimic. Noi suntem campionii carpelilor, creierul nostru, al romanilor, nu a fost invatat sa gandeasca pe termen lung.
