FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FCSTEAUA.RO LIVE TEXT+VIDEO

«123»
sevilla198618.04.2006 13:55

FanaTikVaslui> Vasluiul o sa faca performantza la anul'... in divizia B.

stelistufomistu20.04.2006 03:31

hey ya,eu sunt membru nou si ma cheama stelistu fomistu si am foame de victorie in Cupa UEFA

topy198220.04.2006 20:53

Buna,

Urmatorul link duce la cel mai mare site de pariuri on line din Romania.Are interfata in limba romana si poti depune si retrage bani de pe card bancar, primiti pana la 20 de euro bonus la inscriere incercati si o sa vedeti!

 

 

http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intr-o....5759&l=ro&b=672

winner_00720.04.2006 21:00
Buna,

Urmatorul link duce la cel mai mare site de pariuri on line din Romania.Are interfata in limba romana si poti depune si retrkage bani de pe card bancar, primiti pana la 20 de euro bonus la inscriere incercati si o sa vedeti!

 

http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intr-o....;l=ro&b=672

 

 

bai besi de aici ai mai postat pe vreo 3 topicuri , si uite cum www.Steaua.ro a devenit atat de populara acum si toata lumea vrea sasi faka reclama mascata

stelistufomistu21.04.2006 07:18
Steaua Forever!!!!
Motanu D21.04.2006 08:58
Steaua Forever!!!! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

 

Scrie in regulament ca pentru astfel de posturi se au masuri. D-lor moderatori, va rog, aplicati regulamentul !

IONUTZ-CIPRIAN22.04.2006 07:24
Steaua Forever!!!! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D
:evil: >>>Altul care tre sa-si dea examenul de capacitate,domnilor moderatori aceeasi rugaminte cu acesti tineri juvenili " exmatriculatii !!">>> :twisted:
arien23.04.2006 18:26

as dorii sa revad finala din 86'in intregime,daca se poate sa o pot si descarca in pc :wink:

stelistufomistu24.04.2006 14:37

As dori sa imi distrug contul pe care mi la-am facut...

Cum pot face asta? :?:

alinush8924.04.2006 16:30

Pai ia si tu un obiect contondent,,,cel mai bine un ciocan...sau cere-i lu' maica-ta o cratita,si da cu putere in monitor si ti l-ai distrus de tot......

Motanu D24.04.2006 16:44
As dori sa imi distrug contul pe care mi la-am facut...

Cum pot face asta? :?:

Da-i un PM lui George ca el e administratorul si el poate fae asta !

winner_00724.04.2006 16:46
As dori sa imi distrug contul pe care mi la-am facut...

Cum pot face asta? :?:

 

dar nu intzeleg dc sa-l distrugi?

alex_0z25.04.2006 01:27

ce fatzeci ? va salut pe toti si va pup !

 

 

de-a bea astept returul cu Midelborough ca sa ne ducem si noi in finala dupa 20 de anii chiar si sa aducem cupa la bucurestii :))

radu gradinaru25.04.2006 08:37

In 1986 aveam 39 ani.Am fost la toate meciurile Stelei cu exceptia finalei.Nefiind membru de Partid nu am putut ajunge la Sevilla la finala.Cel mai tare meci in care Steaua a lasat cu gura cascata tot stadionul Ghencea a fost cel din semifinala,cu Anderleht 3-0(fara discutii).A fost un meci electrizant,Steaua a facut praf cea mai mare echipa a momentului dupa un joc extraordinar.Imi amintesc cum meciul se incheiase de peste 30 min.jucatorii plecasera si nici un spectator din stadion nu plecase,cu toti am ramas inmarmuriti si eram cu totii cu ochii atintiti spre tabela de marcaj care arata sec 3-0.Nu ne venea sa ne credem ochilor.Sa vedeti in primul rind acest meci!Finala a fost f.grea pentru ca Steaua juca pe terenul adversarei,finala fusese fixata anterior la Sevilla.

stelistufomistu25.04.2006 11:59

si eu ash vrea sa imi downloadez finala din '86.

alex_0z25.04.2006 14:49

va salut din nou pe toti si ne intalnim la finala:))

 

ForzzA Steaua in con tinuare sa nu pierdem spenranta in echipa chiar daca pierde un meci trebe sa ii sustinem in continuare

Q-bic25.04.2006 22:23

tocmai iau finala din '86 integrala de pe net! cei care o doresc sa ma contacteze ... gasim noi o solutie ... pana acum am doar secvente, dar acum vad ca am gasit si meciul integral ... deocamdata am doar vreo 200 din cei 700Mb pe care ii are meciul, dar sper sa se termine cat mai repede. Oricum in cel mai rau caz pot sa va ajut cu linkuri. q***@***

p.s.: am mai multe meciuri din ultimii 2 ani (*.rm ... calitate slaba, dar foarte rare) + cateva meciuri gen Steaua - psg.

enjoy!

stelistufomistu26.04.2006 14:00

DA TOTUSHI ENGLEZII SUNT PERICULOSHI PE RIVERSIDE...

Skumpy02.05.2006 20:34

Maine joaca Steaua (*)si iar o sa invingem :lol:

Avem istorie mareata si`un viitor stralucit...Europa a fost a noastra este si o sa fie pt echipa ros`albastra care joaca cu mandrie!!! ...va spunem bun venit in Ghencea si sa va mai explicam ca`astazi o sa castigam ...Forza Steaua :D/

Carminutza14.05.2006 19:27

Frumos meci!!!bravo Dica! :lol:

boby dan21.05.2006 13:17

forza steau te iubim pana murim

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sparla25.05.2006 14:56

toata lumea asteapta sa vada un meci live pe site, este un lucru bun, dar eu abia astept sa vad un stadion plin cu o echipa mica! asta cam greu nu?

mag_ioan200113.06.2006 09:09

Steaua va ajunge in sferurile ligii campionilor.va zic eu

 

trimiteti mailuri la m***@***

«123»