FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«1138139140141»
xray06.03.2016 14:04

ignore.jpeg

Empyro06.03.2016 14:08

Da, un alt aspect de care nu esti capabil :) Te-ai bagat ce te-ai bagat in seama, orice numai sa ai tu ultimul cuvant, iar hotia ta sa nu fie data in vileag... la treburi de acest gen parol ca esti meserie :)

Empyro07.03.2016 21:55

Din pacate aici nu mai intra nimeni. Siteul este lasat in paragina si xray este unicul care poate sterge mesaje. Nu si aici. A spus clar ca nu sterge decat "jignirile", a uitat sa spuna ca pe ale lui NU! Asta daca "pacalici" nu se mai numeste jignire.

 

OK, hai sa-i spun si eu atunci acestui escroc batran ordinar pe numele lui. Un pensionar care n-are altceva de facut decat sa innebuneasca userii cu telefoane noaptea, sa-i implore sa-l ajute pe site cu ceva atunci cand cutare sau cutare il ataca samd. Pe mine m-a disperat cu telefoanele atunci cand @redondo il acuza ca primeste bani sa faca propaganda aici pe site. Urmatorul sunat frecvent la doua noaptea era invitat "sa ma potoleasca pe mine". Daca vrea sa recunoasca, sa vina el si sa spuna, nu dau numele lui. 

 

Cum Dumnezeu a ajuns unu ca asta singurul cu putere de moderare pe site?! Tocmai datorita faptului ca aici nimeni nu se mai implica, nimanui nu-i pasa ce se-ntampla. Mesageria privata nu merge de mai mult de un an si nimeni nu face nimic. 

 

Sa-ti fie rusine escrocule, deoarece ani de zile te-ai plans pe siteuri (esti cel mai mare paracios si plangacios din istoria siteurilor dedicate suporterilor Stelei - dovada exista daca s-au pastrat "report-posturilor") ca esti persecutat, ca REGULAMENTUL se aplica preferential, iar acum cand ai observat ca nimeni cu putere de decizie nu mai intra pe site ai inceput sa-ti faci de cap, sa incalci regulile si sa abuzezi de functie jignind pe altii! ESTI UN ESCROC!!!

xray07.03.2016 23:53

Pentru minciunile debitate mai sus ai merita premiul Pulitzer, in locul lui Ștucan. Ai imaginație! Mai ales aia cu Midnight Caller. E tare!! :))

 

PS

Vezi să nu-mi trimiți iar sms și să mă rogi să nu mai dau realitatea din privat, după ce m-ai provocat ca acum. Imediat ți-l pun Shoot screen aici!

Plus detalii legate de site și Steaua: "de ce" și la ce ore mă sunai tu noapte de noapte (și la 4 dimineața), cum mă chemai noaptea pe skype să mă intrebi cine-i Vitto (habar nu aveam), de ală, de ăla..., cum l-ai cunoscut tu pe cioban..., cum să las site-ul baltă să te răzbuni tu pe Azzido, pe Toronto și Choli pentru că ultimii doi ți-au umplut frigiderul pe skype și tu de ciudă ți-ai șters contul ca un fraier deși erai admin (credeai că dispare lumea o dată cu contul tău)... etc. Am arhiva plină și cu probe!

 

Așa că șezi dracu' in banca ta și nu mai minți și inventa abject despre mine. Nu mă provoca!

Tu nu vezi că ai luat-o pe pustii mai rău ca Redondo? Acum și Adrian e mic copil pe lângă tine.

Empyro05.04.2016 10:41

DIn nou acest DOBITOC, acest TAMPIT si CRETIN, xray, sterge comentariile in care este pe buna dreptate criticat pentru intoxicarea siteului. 

 

Acest TAMPIT care nu a facut NIMIC pentru acest site, deja mai are putin si publica discutiile lui cu nevasta-sa pe site! Recent am vazut un articol scris de un user acum 6 ani si unde mai jos CRETINUL a mazgalit doua posturi imense in care ne prezenta discutiile sale particulare cu acel user. Dupa ce l-am criticat pentru acest aspect, ce a facut ANIMALUL? A inchis topicul! Asadar, nimeni nu poate posta acolo! 

 

De cand are ba oameni buni asta Blog aici? Ba voi mai existati pe undeva? Asta e exact NEMERNICUL ala care incuraja in trecut politia sa bata suporterii!!!! Asta, DOBITOCUL asta! 

 

DOBITOCULE, pe mine nu mai poti ameninta cu screenuri contafacute! Cu asa ceva te-ai ocupat toata viata, cu dovezi contrafacute cand iti turnai colegi de serviciu! Tu CRETINULE erai cel care sunai oamenii la 4 dimineata! Tu cretinule, care esti pe acest site 24 de ore din 24! Asa ceva nu a existat in istoria siteurilor romanesti de acest profil! Esti caz concret de internare la psihitarie, esti psihopat! 

 

Tampitule, Azazello nu e primul pe care il lingi in fund ca sa-l atragi pe site de partea ta! Ai facut la fel in trecut si cu mine, si cu Alexandru H, si cu Redondo, si cu Adrian, si cu Vitto si cu Dionis si sunt convins ca mai sunt si altii! Apoi, cand toti cei enumerati s-au saturat de mizeria care te caracterizeaza, ai aruncat cu rahat in ei! Fac pariu ca toti userii care mai sunt activi pe site au primit zeci de PM-uri de la tine in care erau linsi in dos, doar-doar se vor alatura cauzei tale imputite! 

 

Ai jignit suporterii Stelei care au mers ani la rand pe stadioane, ai jignit glorii steliste, orice numai in incercarea ta psihopatica de a face propaganda becaliana. 

 

TRAIASCA INTERNETUL!!! Fara el, astfel de nenorociti, care n-au calcat in viata lor pe un stadion de fotbal, ar mai predica doar colegilor de salon din ospicii!

xray05.04.2016 10:55

Băi, Empyro! Pentru trollingul, minciunile, atacurile și jignirile de pe aici și mai ales de pe prima pagină, non stop, o să mai comentezi la articole când o zbura porcul!

 

PS

Dialogul cu Azazello este in comentariile publice la articolul respectiv, nu in privat, habarnistule, care nu știi nici măcar să citești! Asta ca să vezi a "n" oară cum bați câmpii pe seama mea.

Empyro05.04.2016 11:03

Du-te-n **** ma-tii de nenorocit! 

Alexandru H.08.04.2016 10:54

Rusine, Empyro, pentru ultimele postari! Mai inteleg critica, ironia, sarcasmul dar ai depasit total limita bunului-simt! Mergi nene pe camp daca simti nevoia sa faci ca un animal!

 

PS. Te rog sa nu mai mai cauti la telefon sau in alte circumstante! Nu vorbesc cu mitocanii...

Empyro11.04.2016 06:28

Fute-m-as in tot neamul tau, xray ! De cand **** ma-tii, tai tu si spanzuri pe-aici ?!

Empyro11.04.2016 06:35

Detaliaza in gura ma-tii, ca ce chestie imi stergi mesajele de pe prima pagina. Astept print screen-uri, bolduri si sublinieri. Ai fost lasat in pace si tu ti-o incerci in continuare cu mine. Nicio problema, s-ar putea ca datele tale personale sa ajunga spam la toate topicurile de pe forum.

 

Aloo centrala, grasule, ai lasat curva asta batrana sa-si faca blog personal aici ? 

xray11.04.2016 06:54

Băi, Empyro! Pentru trollingul, minciunile, atacurile și jignirile de pe aici și mai ales de pe prima pagină, non stop, o să mai comentezi la articole când o zbura porcul!

 

PS

Dialogul cu Azazello este in comentariile publice la articolul respectiv, nu in privat, habarnistule, care nu știi nici măcar să citești! Asta ca să vezi a "n" oară cum bați câmpii pe seama mea.

Empyro11.04.2016 06:57

Stai sa vezi ce urmeaza, Marinica. Pentru faza asta, o sa stie tot publicul larg cine esti, cu ce te ocupi si unde domiciliezi !

xray11.04.2016 07:00

Bine, Chiriac! Că tu știi, nu? :console: Succes!  :)

Empyro11.04.2016 07:46

Ar fi bine sa spui adevarul, sulfa batrana.
Stergi tone de mesaje pe sestache si te miri ca esti injurat. Te comporti de parca ai fost fatat pe jiltul site-ului.
Banuiesc ca ai uitat cand ti-a atras atentia grasu' sa nu mai moderezi !?

Nu ma poti bana fiindca nu ai astfel de atributii, dar iti permiti , pur arbitrar , sa-mi stergi comentarii. Simple comentarii care priveau meciul Steaua-Dinamo, pe motiv ca ma "sanctionezi".

Pe tine cine te santioneaza pentru stergerile astea abuzive de mesaje ? 

TU NU AI CE SA CAUTI LA CAPITOLUL SANCTIUNI SI MODERARE. DACA NU TI-E CLAR, TE VEI CONVINGE CAND O SA INTRE AZZIDO. Si daca iti pierzi jiltul s-ar putea sa te arunci de la etaj domnu' inginer. Ai grija ca e grav cu acest comportament obsesiv-compulsiv. 

Azzido12.04.2016 12:53

Ban pentru Empyro.

mq_messi25.06.2016 11:47

Sa-i spuna cineva lui ics rei ca am primit unban, ca nu intelege. Viseaza probleme software...

xray25.06.2016 12:30

Belește bine ochii, smart boy, și nu mai inventa vise!

De pe forum Moderare:

 

3a9a3590115a46989870af66f15dcc3d.png

f3c39d657e71434d8b6e20a228fd28dd.png

PS

Reține! Nu am nimic personal cu tine, cum nu am cu nimeni de pe site. Habar nu am cine ești și nici nu mă interesează. Dacă Azzido ți-a dat "unban" va confirma sau infirma. În fond el te-a banat.

mq_messi25.06.2016 12:41

Ma plictisesti. Ti-am spus ca Azzido mi-a scos banul, sa nu imi mai stergi posturile fara motiv. Ai batut campii ca e "eroare software" si ca pot posta numai pe pagina principala. Mi-ai sters pe putin 5 posturi, toate fara jigniri sau etc. Asta daca nu cumva marinica e considerata jignire.

xray25.06.2016 12:53

1) Posturile nu sunt "șterse" ci in Trash. 

2) Am spus "scăpare software", nu "eroare". Ce inseamnă asta a scris mai sus Azzido.

3) Pentru tine sunt xray și tu pentru mine mq-Messi. Daca vrei sa inventezi alte nume, rebotezânÏu-mă, e ok. Să vii de Paste să-ți dau mielul!

 

Și cu asta am inchis dialogul pe aceste teme.

xray25.06.2016 13:45

PS

Mi-a confirmat Azzido că ți-a scos banul.

Am dat "Restore" la cele 2 comentarii ale tale on topic de pe prima pagină. Nu și la dialogul nostru off  topic legat de subiectul dezbătut și lămurit aici.

 

Enjoy your time!

mq_messi25.06.2016 14:50

Poti sa te certi cu astia care ti-au dat numele pe site, nu cu mine. Cat timp nu e o jignire, nu vad care e problema. Ca tot esti maestru la editat posturi, ia vezi cum apare un i in postul tau. Te las sa-l gasesti!

xray25.06.2016 18:21

Bine, vânătorașule cel viteaz de litere!

Alexandru H.27.04.2017 20:35

Poate se mobilizeaza cineva dupa comentariile de aici...

Cred ca e timpul sa se scape de niste utilizatori. Propunerile mele sunt:

a) Banare definitiva - Lord Pepe, mq_messi. Pur si simplu acesti doi domni nu intra in ideea de a comunica cu altii ci de a face trolling si a arunca cu mizerii. Pot fi aruncati linistiti peste bord, nici rechinii nu-i vor.

b) Avertismente pentru urmatorii - Gosu alexutz2007, wu1, Andrei47. Se arunca prea usor in controverse si replici cu injuraturi.

c) Avertisment special - Piece of Mind. Se vede clar motivul din acel thread.

d) Imi asum si eu un avertisment pentru ca ma apuca asemenea postari.

Azzido28.04.2017 21:48

Se rezolva. Te rog sa-l scoti pe bozgorul ala din avatarul tau!

siegfried09.05.2017 14:13

Azzido, poţi să faci ceva astfel încât Xray să nu îmi mai arunce lături în cap şi să nu-mi mai cenzureze mesajele?. Mesajul e luat de aici:http://www.fcsteaua.ro/hotul-striga-hotii-clona-din-banie-contraataca/#comments

 

vrf.JPG

«1138139140141»