FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Steaua - Farul Constanta 1 - 1 (0 - 0)

«1234»
Melku11.04.2009 14:26

@b0RMA

 

Nu contest schimbarea lui Dayro, de fapt o contest :) pentru ca acelasi lucru nu s-a intamplat cu Semedo sau Lovin si meritau in exact aceeasi masura, poate chiar mai mult. Diferenta este intr-adevar ca pentru Dayro s-a platit o anumita suma si asteptarile sunt mai mari dar totusi tratamentul ar trebui sa fie egal.

D4v1dstelist11.04.2009 14:26

Stiti,daca ma gandesc mai bine,Piturca ar putea sa aduca ceva in plus la Steaua din simplul fap ca mai rau decat Lacatus nu se poate.Si este omul care a dus Romania la EURO.

 

DEMISIA Argaseala! MM,lasa Urzicile ca daca dintr-o echipa de nimic cum era Urziceni ai putut face vicecampioana,si dintr-o echipa de nimic cum este Steaua actuala ai putea face ceva.TE VREM INAPOI!

 

E nevoie de o schimbare.Acum,cat ciobanul ii cuminte la mititica.Ca oricat de prost ai fi,asa ceva tot iti baga mintile in cap.Lacatus,piei din Ghencea,ca si Munteanu e cu 10 clase peste tine!

 

Ce frumos ar fi un banner cu un numar 7,la care sa i se dea foc.....

 

DEMISIA...DEMISIA...DEMISIA...avem o rusine de antrenor si un jeg de patron..ce performante vreti? evitarea retrogradarii :-j

 

Iti dai seama cum ar arata o echipa cu asa un palmares in Liga a II-a?LOL.....Unde am ajuns

Bombonel9411.04.2009 19:11
@b0RMA

 

Nu contest schimbarea lui Dayro, de fapt o contest :) pentru ca acelasi lucru nu s-a intamplat cu Semedo sau Lovin si meritau in exact aceeasi masura, poate chiar mai mult. Diferenta este intr-adevar ca pentru Dayro s-a platit o anumita suma si asteptarile sunt mai mari dar totusi tratamentul ar trebui sa fie egal.

 

daca il skimba pe Semedo nu mai faceam nimic;)omule nu stii ce e ala fotbal..si daca il schimba pe Lovin pe cine baga??cine e pe acelasi post cu el??nimeni;)d-aia a jucat aseara;) :ce_oameni:

Melku11.04.2009 21:03

@copilul de mai sus

 

Prietene, caracterizarea iti apartine tie nu altcuiva. Iti recomand o aprofundare a cunostintelor fotbalistice precum si a lotului Stelei. Tiago putea foarte bine sa joace in locul lui Lovin. El este pe post cu el. In privinta lui Semedo, nu mai pierdeam o gramada de baloane din cauza driblingurilor falimentare.

Fan FC Steaua15.04.2009 21:23

Parca vad cum dupa meciul cu Dinamo Lacatus o sa-si dea demisia si toti nepriceputii la fotbal il vor cere din nou pe Olaroiu pe banca.... sa faca ala si mai rau..ca si asa a distrus spectacoul de la Steaua prin tacticile lui de baga echipele cu curu in poarta...

«1234»