Stiti,daca ma gandesc mai bine,Piturca ar putea sa aduca ceva in plus la Steaua din simplul fap ca mai rau decat Lacatus nu se poate.Si este omul care a dus Romania la EURO.
DEMISIA Argaseala! MM,lasa Urzicile ca daca dintr-o echipa de nimic cum era Urziceni ai putut face vicecampioana,si dintr-o echipa de nimic cum este Steaua actuala ai putea face ceva.TE VREM INAPOI!
E nevoie de o schimbare.Acum,cat ciobanul ii cuminte la mititica.Ca oricat de prost ai fi,asa ceva tot iti baga mintile in cap.Lacatus,piei din Ghencea,ca si Munteanu e cu 10 clase peste tine!
Ce frumos ar fi un banner cu un numar 7,la care sa i se dea foc.....
DEMISIA...DEMISIA...DEMISIA...avem o rusine de antrenor si un jeg de patron..ce performante vreti? evitarea retrogradarii :-j
Iti dai seama cum ar arata o echipa cu asa un palmares in Liga a II-a?LOL.....Unde am ajuns