Deci nu e sigur ca batem cu Farul.Dar,si daca batem e ultima victorie din acest sezon.O sa batatorim bine acest loc 8 si acest loc este mult peste nivelul nostru.In momentu de fata tind sa pretind ca si Gaz Metan sunt mai buni decat noi.Dar oricum,trebuie sa avem grija de acest loc 8,deoarece,vin din urma Brasovenii si sunt mai buni ca noi.Oricum,cand echipa juca,sustineam ca si daca va ajunge in Liga III voi veedea lumea in rosu si albastru,si,trebuie sa fim fani cu demnitate. Doar doua lucruri:-RUSINE!RUSINE!RUSINE SA VA FIE
-FORZA Steaua!
