Asa cum sunt numai 99% din restul natiunilor de pe pamant. Ce treaba avem noi, romanii, cu Basarabia ? Lasati prostiile alea cu "pamant romanesc" si "poduri de flori" ca nu tin de foame si nici nu tin loc de civilizatie. Ce valoare are Basarabia in afara de un santaj sentimental ? Pai cam zero, industrie n-au, resurse idem, datorii cat carul, saracie cat cuprinde. Ce dracu ne pot aduce astia in afara de mai multi clienti la ajutoare sociale ( aka bani degeaba de la stat ) ?
Pentru JJ s-au adunat jegurile din clanul lui si vreo cativa fomisti gata sa pupe orice cur pentru 100 de lei ( e criza ). Nu se poate compara.
Una din marile frustari ale comunicarii virtuale asta este. Pt ca daca ne-ai fi avut in fata nci nu ai fi avut curajul sa scoti o silaba. Si daca totusi ai fi avut as fi avut grija sa iti inghiti cuvintele pe nemestecate. Oameni ca tine ar trebui izolati pe motiv de prostie nepermisa.
