Pai am spus eu ca ale noastre sunt mai fericite?
Am fost in Ungaria de cateva ori si iti spun ca ei stau mai bine la infrastructura sportiva(terenuri de fotbal de cartieri etc.) , dar la stadioane stau rau si ei. Le-am vazut cu ochii mei si uneori mai urmaresc si campionatul lor.
Ferenc Puskas nu e senzational , e un fel de Lia Manoliu mai smecher.
Campioana Debrecen a jucat la Budapeste in Liga.
