Am vazut adineauri ca acest articol este si pe gsp.ro; daca articolul a ajuns acolo cu acordul semnatarului este inadmisibila postarea aceluiasi articol si aici, nu cred ca administratorii acestui site cunosteau acest lucru.Nu stiu daca semnatarul acestui articol cunoaste problemele pe care site-ul fcsteaua.ro le-a avut cu gsp.ro si cu siturile fantoma ale suporterilor dar ar fi fost bine sa se puna la curent. Il rog pe semnatar sa aleaga iar pe administratorii acestui site sa actioneze in consecinta, sa protejeze interesele site-ului si ale suporterilor stelisti ce-l viziteaza.
1) Cu ceva posturi mai sus gasesti solicitarea lui steauaforever(vezi acolo). Nu am avut nimic impotriva ca steauaforver sa faca copy/paste pe blogul sau considerand ca nu este un articol platit prin care se transfera dreptul de proprietate si exclusivitate, ci o "munca voluntara". Mai mult, era un apel. Habar nu aveam unde are blogul si ca va ajunge si la GSP. Dupa ce ai scris m-am uitat si eu. GSp are un link spre articolul din blogul lui steauaforever. Deci nu a existat nici un contact intre mine si GSP.
2) Sunt un cititor, iar relatiile site-ului stelisti.ro cu alte site-uri nu au intra in fisa postului de cititor si nici nu mi-au fost aduse la cunostiinta inainte de postarea primului articol si nici dupa postarea acestui articol. Mi-a spus Virgil acum in pm "ce" si "cum".
