Nu prietene ei au venit cu acel mesaj pentru ca sunt cu moralul la pamant si pentru ei este un strigat disperat dupa ajutor ei nu pot ca in timpul meciului sa strige **** la suporteri sau **** lui Becali ei asa au crezut ca este de cuvinta sa ne ceara ajutorul.Sa nu mai punem presiune aiurea pe echipa dar prin afirmatia ta se vede cat de mult intelegi acest fenomen.
Cat am inteles, mult-putin, am exprimat in articol.
La Brasov cand a pierdut cu 1-0, presiunea suplimentara cui a avut-o, dupa un joc bun cu Vasluiul sub tonele de m*** date lui Becali? In iadul de la Galata cu presiunea cat carul a facut 2-2!
Si exemplele pot continua .... Sa nu-i absolvim de ce este si al lor punand pe seama presiunii suplimentare. Echipa are nevoie sa fie iubita, sa simta ca reprezinta pe cineva si ca poate bucura pe cineva, dar trebuie sa fie calita la presiune. Nu joaca numai acasa.
La Steaua orice jucator a fost sub presiune maxima de cum a intrat pe poarta clubului ca nou venit.Cine nu rezista, pleaca!
