
Mai are cineva impresia că doamna ministru Nuti s-a apucat de atletism, sau sunt singurul care a luat-o razna? ![]()
Mai are cineva impresia că doamna ministru Nuti s-a apucat de atletism, sau sunt singurul care a luat-o razna?![]()
Nuti s-a apucat de mult de atletism nu vezit cum fuge cu banii din buget? Asta e doar o halucinatie gagica are echipament Adidas nu Louis Vuitton ca madama noastra
Are miscarea rectilinie in sange ![]()
O am la prieteni pe facebook si tocmai si-a pus single.

pfoaaa, ce marfa e. ce i-as face daca as prinde-o ![]()
![]()
Doua tatisoare, doua buzisoare.
Poze de la spate n-are?
Na buci!

Iubita unui amic :

Recunosc imprejurimile, e plaja de la Eforie Sud.
Sunt convins ca ar putea sa aiba o cariera foarte frumoasa ca actrita.
Ba axl da` de unde e asta? Ca zici ca e brazilianca, asa bine arata!
Polonia, clar!
Germania !
O am la prieteni pe facebook si tocmai si-a pus single.
E sofisticată mă! ![]()
Ne bagam la un multiplayer? ![]()

Ce-as pune-o capra pe Camila