![]()
![]()
Madalina Ghenea
:

Tate cu sfarcuri pe YouTube, de la minutul 4 incolo. Cine-a mai vazut, cine-a mai auzit.
inseamna ca nu ai vazut pasaricile de la massive attack - paradise circus
Na!
Scuze de dublu post dar nu pot edita.
Am o dilema
Sa-mi iau nevasta, sa-mi iau amanta?
Amanta nu ma ia la zor
Daca fumez in dormitor
Iar daca vin la dansa beat
Se bucura, ca-s bun la pat
Amanta nu ma face prost
Si nu ma-ntreaba unde-am fost
Si nu face pe aroganta
Deci... avantaj AMANTA!
Nevasta daca-mi este greu
Sade mereu la capul meu
Si imi gateste zi de zi
Si are grija de copii
Nevasta este doar a mea
N-o foloseste cine vrea
Si nu face nicicand pe proasta
Deci... avantaj NEVASTA !
Amanta are-un stil complex
Si stie totul despre sex
N-are migrene cand o vreau
Si orice-i fac nu zice au
Amanta-i ca si sclava mea
Si orisiunde ies cu ea
Nu face pe interesanta
Deci... avantaj AMANTA!
Nevasta tine banii mei
Si cheltuie putin din ei
Daca-s barfit sau injurat
Imi tine partea imediat
Nevasta-i echilibrul meu
Repara tot ce mai stric eu
WC-ul, usa sau fereastra
Deci... avantaj NEVASTA!
Vai, cat de fericit as fi
O lege noua de-ar veni
De soata sa nu divortez
Dar si amanta s-o pastrez
Sa stau cu ambele femei
Sa jucam seara ... remi-n trei
Dar, Cu doua soacre m-ar lua dracu'...
Deci avantaj... BURLACUL !
Am o dilemaSa-mi iau nevasta, sa-mi iau amanta?
poti multe lucruri sa alegi
de ai putea sa intelegi
ca intr-o decizie-n inteleapta
avantaj are mana dreapta
desi-i putin mai complicat
sa nu ramani nerezolvat
chiar daca e putin natanga
avantaj ai si cu cea stanga

postarea si poza ! ![]()
poti multe lucruri sa alegide ai putea sa intelegi
ca intr-o decizie-n inteleapta
avantaj are mana dreapta
desi-i putin mai complicat
sa nu ramani nerezolvat
chiar daca e putin natanga
avantaj ai si cu cea stanga
Te aplaud pentru versuri, inspiratia ti-a venit din practica personala, desigur. Burlacii pot avea amante sau pur si simplu se pot duce la fetite. De ce sa o rezolve intr-un stil atat de bolnavicios?
P.S. nu-mi plac femeile, dar stiu sa apreciez frumusetea fara invidie!
Nici chiar tu nu ai rezista in fata ei:
stergeti postul de mai sus cat mai repede.
@vlad
meriti ban pentru asta
stergeti postul de mai sus cat mai repede.
@vlad
meriti ban pentru asta
Ai vomat?
Ai vomat?
mancam, mi-a taiat pofta.
Nayer


Baaaaai, voi cine draci baltati sunteti :O
L: Staniciu este nuist!!!!
Novace, fetele alea nu vorbesc, bre. Imi pare rau pentru tine! ![]()
Pai cine are nevoie frate sa vorbeasca.... suntem satui de vorbe! din partea lor