FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1323334353639»
blindica04.10.2011 10:53

 

 

:bananadance:

axl24.10.2011 18:41
pam_anderson_nip_slip.jpg
blindica25.10.2011 19:03

:thumbsup: Sa nu va fie rusine!

 

sex_69.jpg

sex_8.jpg

Sud194726.10.2011 14:58

Madalina Ghenea :naughty: :

1037048_3.jpg

Azzido10.11.2011 13:45

completare

madalina_ghenea.jpg

the_crap_we_missed_1028_21.jpg

blindica10.11.2011 15:59
Madalina Ghenea. :thumbsup:

19madalina_ghenea2_83ceb484e4.jpg

 

Cand v-am aratat-o ati crezut ca e prea imbracata sau trebuia sa fie cu di Caprio? :hump:

 

boobs_93.jpg

axl18.11.2011 15:31

Tate cu sfarcuri pe YouTube, de la minutul 4 incolo. Cine-a mai vazut, cine-a mai auzit.

Dragos_G19.11.2011 01:34

inseamna ca nu ai vazut pasaricile de la massive attack - paradise circus

Dragos_G19.11.2011 01:42

 

Na!

Scuze de dublu post dar nu pot edita.

 

 

blindica21.11.2011 20:12

Pozitia 112.

 

Denise_Milani_as_a_hot_police_officer__3_.jpg

Denise_Milani_as_a_hot_police_officer__6_.jpg

Denise_Milani_as_a_hot_police_officer__7_.jpg

Grigo .09.12.2011 19:56

rjfwp560irw2l6ssrvq9.jpg

 

sggdh43236zr2aee1l9.jpg

 

hkznckz7djfr6ohax1yk.jpg

 

64vczdzcevr0cehleaa.jpg

 

byxyhmezgi7fjx523ki.jpg

 

 

 

eu vreau doar FUND

Virgil11.12.2011 13:52

Am o dilema

Sa-mi iau nevasta, sa-mi iau amanta?

 

Amanta nu ma ia la zor

Daca fumez in dormitor

Iar daca vin la dansa beat

Se bucura, ca-s bun la pat

Amanta nu ma face prost

Si nu ma-ntreaba unde-am fost

Si nu face pe aroganta

Deci... avantaj AMANTA!

 

Nevasta daca-mi este greu

Sade mereu la capul meu

Si imi gateste zi de zi

Si are grija de copii

Nevasta este doar a mea

N-o foloseste cine vrea

Si nu face nicicand pe proasta

Deci... avantaj NEVASTA !

 

Amanta are-un stil complex

Si stie totul despre sex

N-are migrene cand o vreau

Si orice-i fac nu zice au

Amanta-i ca si sclava mea

Si orisiunde ies cu ea

Nu face pe interesanta

Deci... avantaj AMANTA!

 

Nevasta tine banii mei

Si cheltuie putin din ei

Daca-s barfit sau injurat

Imi tine partea imediat

Nevasta-i echilibrul meu

Repara tot ce mai stric eu

WC-ul, usa sau fereastra

Deci... avantaj NEVASTA!

 

Vai, cat de fericit as fi

O lege noua de-ar veni

De soata sa nu divortez

Dar si amanta s-o pastrez

Sa stau cu ambele femei

Sa jucam seara ... remi-n trei

Dar, Cu doua soacre m-ar lua dracu'...

Deci avantaj... BURLACUL !

Le reseau pansant11.12.2011 16:52
Am o dilema

Sa-mi iau nevasta, sa-mi iau amanta?

 

poti multe lucruri sa alegi

de ai putea sa intelegi

ca intr-o decizie-n inteleapta

avantaj are mana dreapta

 

 

desi-i putin mai complicat

sa nu ramani nerezolvat

chiar daca e putin natanga

avantaj ai si cu cea stanga

gio_stgloria11.12.2011 17:15

rhian%20ramos.jpg

 

postarea si poza ! :thumbdown:

Virgil12.12.2011 16:34
poti multe lucruri sa alegi

de ai putea sa intelegi

ca intr-o decizie-n inteleapta

avantaj are mana dreapta

 

 

desi-i putin mai complicat

sa nu ramani nerezolvat

chiar daca e putin natanga

avantaj ai si cu cea stanga

 

 

Te aplaud pentru versuri, inspiratia ti-a venit din practica personala, desigur. Burlacii pot avea amante sau pur si simplu se pot duce la fetite. De ce sa o rezolve intr-un stil atat de bolnavicios?

 

blindica23.12.2011 20:01

Craciun fericit ! :thumbsup:

 

hotttt007.jpg

hotttt025.jpg

hotttt048.jpg

hotttt077.jpg

hotttt097.jpg

vlad16.01.2012 12:48
P.S. nu-mi plac femeile, dar stiu sa apreciez frumusetea fara invidie!

 

Nici chiar tu nu ai rezista in fata ei:

 

 

 

gio_stgloria16.01.2012 13:12

:| stergeti postul de mai sus cat mai repede.

 

@vlad

meriti ban pentru asta

vlad16.01.2012 13:17
:| stergeti postul de mai sus cat mai repede.

 

@vlad

meriti ban pentru asta

 

 

 

 

 

 

 

Ai vomat?

gio_stgloria16.01.2012 13:52
Ai vomat?

mancam, mi-a taiat pofta.

 

caroline-wozniacki-offcourt-modeling.JPG

blindica08.02.2012 07:26

Nayer

 

Nayer%20181704_183253551710273_1804977.j

 

nayer-music-monday.jpg

Mem013.02.2012 18:49

am si eu doua la baietii >

 

erotic_81.jpg

 

erotic_100.jpg

 

hand it;

novac14.02.2012 16:09

Baaaaai, voi cine draci baltati sunteti :O

 

 

L: Staniciu este nuist!!!!

Lari14.02.2012 16:22

Novace, fetele alea nu vorbesc, bre. Imi pare rau pentru tine! :no:

 

 

novac14.02.2012 16:24

Pai cine are nevoie frate sa vorbeasca.... suntem satui de vorbe! din partea lor

«1323334353639»