inca mai traiesti in lumea aia in care ascultatul telefoanelor ti se pare un lucru normal?
Din moment ce tu atat ai inteles, cine-s eu sa nu te las sa razi. Have fun ![]()
LE:
Mihai, ramane cum am stabilit. "Gloriile" si-au facut datoria fata de club... Noi... poate ne vedem la stadion ![]()
LLE:
Bai Mihaita, hai ca m-am suparat
Adica eu indrug prostii? ia citeste-te putin:
"Nu demult, ii vedeai pe alde Ion Voinescu si "Colonelul" Bumbescu cum fugeau dupa Becali pe la mariott si stadion, sa le arunce si lor ceva."
Bai baiatule, tu stii din ce traieste Bumbescu? Ai vorbit cu el? Stii ce pensie are Voinescu? ia discuta tu cu ei (acum ai si ocazia) si lasa-ma in plm pe mine sa fac pe desteptul. Intreaba-i tu cu gura ta daca aia 500 de euro ii ajuta sa supravietuiasca. Fa dracu' odata diferenta intre viata ideala si viata reala, in care pleznesti de foame in casa daca tii asa mult "la principii si eticheta".
