FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

God ...

«123»
DoctorLov08.03.2009 19:33
Da-i ban, deja se intinde ...

 

Totodata imi cer scuze celor in fata carora l-am aparat pe copilul asta nesimtit; chiar am tolerat multe in cazul lui, crezand ca va incepe sa se maturizeze;

 

 

Se accepta. :kisstogether:

Guardian08.03.2009 19:37
Cica ne face niste dedicatii de pe iphone si incearca sa le posteze ;)

mda , la iphone n-ai ce sã-i faci :)

mihai141109.03.2009 09:11

eu de la inceput mi-am spus parerea despre el,bine ca macar acum am scapat de el

Stanici09.03.2009 10:12

Pai si in plm, io cand l-am propus la ban permanent, v-ati facut ca ploua.

Dragoshel09.03.2009 11:39

topic inchis.

«123»