08.03.2009 19:33
Da-i ban, deja se intinde ...
Totodata imi cer scuze celor in fata carora l-am aparat pe copilul asta nesimtit; chiar am tolerat multe in cazul lui, crezand ca va incepe sa se maturizeze;
Se accepta. ![]()
Da-i ban, deja se intinde ...
Totodata imi cer scuze celor in fata carora l-am aparat pe copilul asta nesimtit; chiar am tolerat multe in cazul lui, crezand ca va incepe sa se maturizeze;
Se accepta. ![]()
Cica ne face niste dedicatii de pe iphone si incearca sa le posteze![]()
mda , la iphone n-ai ce sã-i faci ![]()
eu de la inceput mi-am spus parerea despre el,bine ca macar acum am scapat de el
Pai si in plm, io cand l-am propus la ban permanent, v-ati facut ca ploua.
topic inchis.