@Marius, mo: treaba e mai delicata in ceea ce-l priveste pe omuletul asta; el de fapt nu stie cu cine tine, nu are un scop in viata, se da si el dupa cum bate vantul; cu aparitia csm-ului ala in ploiesti a inceput sa mearga la stadion acolo si sa isi dea cu parerea pe forumuri, sa promoveze fenomenul, sa se mandreasca cu niste poze etc. Pana la momentul ala nu avea treaba cu fotbalul ploiestean, sau macar nu se stia de treaba asta. In ultima vreme exagereaza, iar asta e tot mai vizibil, deranjand multi dintre userii forumului nostru. Consider ca mi-am facut datoria de a-i mai da o sansa la campionat, reprimindu-l de curand, si luand de bune promisiunile lui ca si-ar fi schimbat comportamentul. Am avut destule discutii cu el, particulare - evident, si chiar am avut impresia ca a inceput sa se maturizeze. Mea culpa aici, viata lui este jocul de fifa si atat, copilul are probleme mari de adaptare si nu numai.