Am postat acest comentariu la mai multe articole pentru ca vreau ca cei care iubesc cu adevarat Steaua sa-l citeasca in numar cat mai mare si sa-si dea cu seama(cei care inca n-au facut-o) de ceea ce e cu adevarat bine pentru Steaua!Asa ca cei care l-ati mai citit nu va mai obositi sa-l citit sau sa-l comentati
"Citesc de vreo ora absolut toate comentariile la toate articolele si m-am hotarat sa-mi exprim si eu parerea in legatura cu cele citite.Si cuvantul care ma obsedeaza e:"manipulare"!Probabil cei care au cat de cat o idee despre lumea in care traim si-au dat cu seama ,dar fie nu au vrut sa o zica sau nu am observat eu ca cineva a mai zis aceleasi lucru si acum eu doar reproduc ce au zis altii.In cel de-al doilea caz,greseala imi apartine si imi cer scuze celor care si-au pierdut timpul citindu-mi comentariul.Trecand acum la subiectul acestui comentariu vreau sa va zic tuturor celor care mai sunt stelisti si in aceste momente grele ca acesta este momentul sa fim tari!Este clar ca se incearca o dezbinare a suporterilor stelisti adevarati!Oameni precum "redondo","azazello" sau "xray rom" nu fac decat sa posteze comentarii lipsite de orice urma de moralitate,incercand sa imparta suporterii stelisti in tabere pro-Becali sau anti-Becali,si sa aduca cat mai multi adepti in tabara pe care o reprezinta(pro-Becali)!Ei nu fac decat sa planteze samanta scandalului intre noi,ca mai apoi sa fim prea ocupati sa ne certam intre noi si sa uitam de scopul principal:inlaturarea lui Becali!Scopul lor e unul precis si probabil n-o sa renunte pana nu o sa scoata rezultatele pe care le doresc si pentru care probabil au fost platiti ca sa le obtina.Stiu ca teoria sustinuta de mine le pare unora mult prea fantezista dar nu pot sa-mi explic cum unii oameni care sustin ca le curge sange ros-albastru prin vene,pot sa dea dovada de atata nesabuinta.Orice om care a crescut in spiritul stelist isi da seama ca binele Stelei este este reprezentat de plecarea lui Becali in aceste momente,ceea ce ma face sa cred ca cei care sunt impotriva acestei idei fie nu au nici o legatura cu lumea reala(lucru care nu se poate spune despre cei 3 mentionati mai sus,pentru ca se poate observa din cele scrise de ei ca sunt oameni cu un nivel intelectual destul de ridicat),fie au fost cumparati de cel pe care il idolatrizeaza si il sustin.Asa ca va rog sa-i ignorati pe acesti "vanzatori" si sa nu le mai dati ocazia sa-si faca meseria!Ramaneti fideli crezurilor voastre si am speranta ca impreuna vom reusi sa-l indepartam pe cel care nu face decat sa distruga ceea ce noi iubim!Nu va lasati influentati si continuat sa luptati!Steaua suntem noi!!!!Afara din Ghencea!!! "