@mountytoma
Frate, hai sa lasam statistica aia. Pe mine ma doare fix in cot ca noi am realizat nu stiu cate milioane de puncte. Pe mine ma intereseaza ca Steaua a jucat in Champions League si Haiducii croati nu. Ma intereseaza ca Steaua a jucat in semifinalele Cupei UEFA si ei nu.
amice, mai devreme voiai negru pe alb. ai schimbat macazul?
iti dai seama ca nu sunt eu suporterul lui hajduk split, dar hai sa nu ne dam grozavi daca nu suntem. mai e unul aici care zice ca noi cu un punct am fost mai tari decat clujul cu patru in CL anul asta. sunt sigur ca esti de acord cu el!
pe mine inca ma doare ca din cauza unei preluari "de smecher" esuate (d.Balan) Steaua nu a putut juca finala cupei UEFA, desi o merita din plin. chiar si cu un Olaroiu complet pe dinafara, Steaua se putea califica la boro, daca nu eram noi niste vedete in figuri pe final de meci!
@Daniel-ionut
Steaua este in continuare cel mai important club de fotbal din ESTUL Europei, nu doar din Romania!